Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Silnik Volkswagena Foxa grzechocze, gdy jest zimny

W przypadku powtarzających się dźwięków w twoim samochodzie często denerwują, samochód jest tak skomplikowany, że w większości przypadków trudno jest zlokalizować jego pochodzenie, a jeszcze trudniej znaleźć element, który je powoduje. Jeśli Ty również doświadczyłeś już zimnego hałasu silnika w swoim Volkswagenie Foxie, z pewnością możemy Ci pomóc. Rzeczywiście, nasza redakcja podjęła decyzję o opublikowaniu tego dokumentu, aby móc przejrzeć główne przyczyny an silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w Twoim Volkswagenie Foxie. Najpierw przyjrzymy się silnikom, które grzechoczą tylko po włączeniu, potem z powodu niewłaściwego oleju, a na końcu z powodu świec żarowych.

Silnik mojego Volkswagena Foxa grzechocze tylko przy ruszaniu

Jeśli silnik Twojego Volkswagena Foxa wydaje zimne grzechotki, zwłaszcza podczas rozruchu i które znikają niedługo potem, możliwe jest, że smarowanie silnika jest wadliwe. Rzeczywiście, sitko oleju (element, który zasysa olej i sprawia, że ​​podnosi się on do górnej części silnika) może być wadliwe i dlatego potrzeba czasu, aby olej podniósł się, gdy jest jeszcze bardzo gęsty. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, po kilkudziesięciu sekundach silnik, który trzaska Twojego Volkswagena Foxa, powinien wrócić do normalnej pracy, ponieważ smarowanie silnika odbędzie się naturalnie, pamiętaj o sprawdzeniu stanu silnika.

Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę z Volkswagena Foxa?

Silnik mojego Volkswagena Foxa, który grzechocze na zimno z powodu zbyt płynnego oleju

Inną opcją, która może wyjaśnić silnik, który zimno grzechot w Twoim Volkswagenie Foxie, jest to, że podczas wymiany oleju dobór oleju nie był doskonały, w rzeczywistości oleje silnikowe różnią się lepkością, co sprawdzimy z wartością „W”, im wyższa wartość tym olej będzie gęstszy i na odwrót. Jeśli wybrano zbyt płynny olej, możliwe, że smarowanie na zimno nie wystarczy, aby ograniczyć trzaskanie silnika, porównaj olej używany z olejem sugerowanym przez producenta, jeśli trzask silnika jest mocny lub utrzymuje się w swoim Volkswagen Fox, nie zastanawiaj się dwa razy, aby wymienić go na odpowiedni olej.

Silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w moim Volkswagenie Fox, przyczyna świec żarowych

Jeśli masz silnik wysokoprężny, twój silnik grzechocze, gdy jest zimny i ma trudności z uruchomieniem, gdy jest zimno, może to być uszkodzone świece żarowe Volkswagen Fox. Rzeczywiście, rozładowana świeca zapłonowa spowoduje, że dołączony cylinder nie będzie się nagrzewał i wywoła silniejsze grzechotanie w silniku Volkswagen Fox, więc pomyśl o ocenie stanu świec zapłonowych osobno za pomocą multimetru, może się zdarzyć, że w grę wchodzi tylko jedna jak wszystkie. Tutaj wyjaśniliśmy Ci główne czynniki silnika, które trzaskają zimnem w samochodzie, nie zastanawiaj się dwa razy, aby skonsultować się z naszą stroną specjalizującą się w Twoim samochodzie, aby znaleźć dodatkowe informacje na temat wszystkich awarii związanych z Twoim pojazdem.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Volkswagenie Foxie?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Fox, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Fox.

Ссылка на основную публикацию