Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Silnik Volkswagena Golfa 2 grzechocze, gdy jest zimny

Regularne hałasy w twoim samochodzie mogą być irytujące, samochód jest tak skomplikowany, że w większości przypadków trudno jest znaleźć ich źródło, a jeszcze bardziej problematyczne jest znalezienie elementu, który je wyzwala. Jeśli Ty również natkniesz się na szum zimnego silnika swojego Volkswagena Golfa 2, z pewnością możemy Cię wesprzeć. W rzeczywistości nasza redakcja postanowiła napisać treść tego artykułu, aby móc przeanalizować główne czynniki wywołujące silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w Twoim Volkswagenie Golfie 2. Najpierw przyjrzymy się silnikom, które grzechoczą tylko podczas rozruchu, potem z powodu niewłaściwego oleju, a na końcu z powodu świec żarowych.

Silnik mojego Volkswagena Golfa 2 grzechocze tylko podczas rozruchu

Jeśli silnik Twojego Volkswagena Golfa 2 wydaje zimne grzechotki, zwłaszcza podczas rozruchu i które dość szybko potem kończą się, możliwe jest, że smarowanie silnika jest wadliwe. W rzeczywistości sitko oleju (element, który zasysa olej i sprawia, że ​​podnosi się on do górnej części silnika) może ulec uszkodzeniu i dlatego potrzeba trochę czasu, aby olej podniósł się, gdy jest jeszcze bardzo lepki. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, po kilkudziesięciu sekundach silnik, który trzaska Twojego Volkswagena Golfa 2 powinien wrócić do normalnej pracy, ponieważ smarowanie silnika zostanie wykonane normalnie, koniecznie sprawdź stan silnika.

Weiterlesen:
Mój Volkswagen Golf 6 jedzie w lewo, co robić ?

Silnik mojego Volkswagena Golfa 2 grzechocze na zimno z powodu zbyt płynnego oleju

Inną opcją, która może wyjaśnić zimno grzechoczące silnika w Twoim Volkswagenie Golfie 2, jest to, że podczas wymiany oleju dobór oleju nie był idealny, w rzeczywistości oleje silnikowe różnią się lepkością, którą porównamy z wartością „W”, im wyższa jest ta wartość, tym olej będzie gęstszy i na odwrót. Jeśli wybrano zbyt płynny olej, możliwe jest, że przy zimnym smarowaniu, które umożliwia, nie wystarczy, aby ograniczyć trzaskanie silnika, porównaj olej używany z olejem zalecanym przez producenta, jeśli stukanie silnika jest silne lub utrzymuje się w swoim Volkswagenie Golfie 2 nie wahaj się wymienić go na odpowiedni olej.

Silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w moim Volkswagenie Golfie 2 z powodu świec żarowych

Jeśli masz silnik wysokoprężny, twój silnik grzechocze, gdy jest zimny i ma komplikacje zaczynające się, gdy jest zimno, być może świece żarowe Volkswagena Golfa 2 są prawie dobre do wymiany. W rzeczywistości zużyta świeca zapłonowa spowoduje, że powiązany cylinder nie będzie się nagrzewał i spowoduje silniejsze grzechotanie w silniku Volkswagen Golf 2, więc rozważ ocenę stanu świec zapłonowych niezależnie za pomocą multimetru, może być tak, że tylko jeden jest zaniepokojony jak oni wszyscy. Tutaj ujawniliśmy Ci główne powody, dla których silnik trzaska zimnem w samochodzie, nie wahaj się przeczytać naszej strony poświęconej Twojemu samochodowi, aby znaleźć dodatkowe informacje na temat wszystkich awarii związanych z Twoim pojazdem silnikowym.

Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę z Volkswagena Golfa 3 ?

Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Volkswagena Golfa 2, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 2.

Ссылка на основную публикацию