Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Silnik Volkswagena Golfa 3 grzechocze, gdy jest zimny

Bycie ofiarą częstych hałasów w samochodzie bywa przygnębiające, samochód jest tak złożony, że generalnie trudno jest wyśledzić jego źródło, a jeszcze trudniej znaleźć część, która go motywuje. W przypadku, gdy Ty również doświadczyłeś już zimnego odgłosu silnika w swoim Volkswagenie Golfie 3, z pewnością możemy Cię wesprzeć. Rzeczywiście, nasza redakcja zdecydowała się skomponować tę treść, aby móc przeanalizować główne motywy silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w Twoim Volkswagenie Golfie 3. Najpierw sprawdzimy silniki, które grzechoczą tylko podczas rozruchu, potem z powodu nieodpowiedniego oleju, a na końcu z powodu świec żarowych.

Silnik mojego Volkswagena Golfa 3 grzechocze tylko podczas rozruchu

Jeśli silnik Twojego Volkswagena Golfa 3 brzęczy, zwłaszcza podczas rozruchu i kończy się niedługo później, możliwe jest, że smarowanie silnika jest wadliwe. Rzeczywiście, sitko oleju (część, która zasysa olej i sprawia, że ​​podnosi się on do górnej części silnika) może ulec uszkodzeniu i dlatego potrzeba czasu, aby olej podniósł się, gdy jest jeszcze bardzo gęsty. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, po kilkudziesięciu sekundach silnik, który trzaska Twojego Volkswagena Golfa 3 powinien wrócić do normalnych funkcji, ponieważ smarowanie silnika zostanie wykonane normalnie, pamiętaj o sprawdzeniu stanu silnika.

Silnik mojego Volkswagena Golfa 3 grzechocze na zimno z powodu zbyt płynnego oleju

Inną opcją, która może uzasadniać grzechotanie zimnego silnika w Twoim Volkswagenie Golfie 3, jest to, że podczas wymiany oleju dobór oleju nie był doskonały, rzeczywiście oleje silnikowe różnią się lepkością, którą skontrastujemy z wartością „W”, im wyższa wartość tym olej będzie gęstszy i na odwrót. Jeśli wybrano zbyt płynny olej, możliwe jest, że przy zimnym smarowaniu, które pozwala, nie jest wystarczająco dobre, aby ograniczyć trzaskanie silnika, porównaj używany olej z olejem zalecanym przez producenta, czy stukanie silnika jest silne lub utrzymuje się w Twoim Volkswagenie Golfie 3, nie wahaj się go wymienić na odpowiedni olej.

Weiterlesen:
Jak zamontować elektryczny zaczep przyczepy Volkswagen Golf 8 ?

Silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w moim Volkswagenie Golfie 3 z powodu świec żarowych

Jeśli masz silnik wysokoprężny, twój silnik grzechocze, gdy jest zimny i ma problemy zaczynają się, gdy jest zimno, może to być uszkodzone świece żarowe Volkswagen Golf 3. Rzeczywiście, martwa świeca zapłonowa spowoduje, że powiązany cylinder nie będzie się nagrzewał i spowoduje silniejsze grzechotanie w silniku Volkswagen Golf 3, więc weź pod uwagę testowanie stanu świec zapłonowych osobno za pomocą multimetru, może być, że tylko jeden jest zaniepokojony jak oni wszyscy. Tutaj opisaliśmy Ci główne powody, dla których silnik trzaska zimnym samochodem, nie wahaj się przeczytać naszej strony poświęconej Twojemu samochodowi, aby znaleźć dodatkowe informacje na temat wszystkich awarii związanych z Twoim pojazdem silnikowym.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 3, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 3.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector