Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Silnik Volkswagena Golfa 5 grzechocze, gdy jest zimny

Bycie ofiarą regularnych dźwięków w samochodzie ma tendencję do bycia nieprzyjemnym, pojazd jest tak wyrafinowany, że w większości przypadków trudno jest znaleźć ich źródło, a jeszcze bardziej skomplikowane jest znalezienie części, która je wyzwala. Jeśli Ty również wcześniej doświadczyłeś szumu zimnego silnika w swoim Volkswagenie Golfie 5, z pewnością możemy Ci pomóc. W rzeczywistości nasza redakcja podjęła decyzję o napisaniu tego dokumentu, aby móc przejrzeć główne czynniki wywołujące silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w Twoim Volkswagenie Golfie 5. Najpierw sprawdzimy silniki, które grzechoczą tylko podczas rozruchu, potem z powodu nieodpowiedniego oleju, a na końcu z powodu świec żarowych.

Silnik mojego Volkswagena Golfa 5 grzechocze tylko podczas rozruchu

Jeśli silnik Twojego Volkswagena Golfa 5 wydaje zimne grzechotki, zwłaszcza podczas rozruchu i które dość szybko potem kończą się, możliwe jest, że smarowanie silnika jest wadliwe. W rzeczywistości sitko oleju (część, która zasysa olej i sprawia, że ​​unosi się on do górnej części silnika) może ulec uszkodzeniu i dlatego potrzeba trochę czasu, aby olej podniósł się, gdy jest jeszcze bardzo gęsty. Jeśli taka jest Twoja sytuacja, po kilkudziesięciu sekundach silnik, który trzaska Twojego Volkswagena Golfa 5 powinien wrócić do normalnej pracy, ponieważ smarowanie silnika odbędzie się naturalnie, koniecznie sprawdź stan silnika.

Silnik mojego Volkswagena Golfa 5 grzechocze na zimno z powodu zbyt płynnego oleju

Inną możliwością, która może uzasadniać grzechotanie zimnego silnika w Twoim Volkswagenie Golfie 5, jest to, że podczas wymiany oleju wybór oleju nie był najlepszy, w rzeczywistości oleje silnikowe różnią się lepkością, którą sprawdzimy z wartością „W”, im wyższa jest ta wartość, tym olej będzie gęstszy i na odwrót. Jeśli wybrano zbyt płynny olej, możliwe jest, że w stanie zimnym smarowanie, które umożliwia, nie jest na tyle dobre, aby ograniczyć trzaskanie silnika, porównaj używany olej z olejem sugerowanym przez producenta, czy stukanie silnika jest silne lub utrzymuje się w Twoim Volkswagenie Golfie 5, nie wahaj się go wymienić na odpowiedni olej.

Weiterlesen:
Problem z migaczem Volkswagen Golf 3, co robić ?

Silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w moim Volkswagenie Golfie 5 z powodu świec żarowych

Jeśli masz silnik wysokoprężny, twój silnik grzechocze, gdy jest zimny i ma komplikacje zaczynające się, gdy jest zimno, może to być uszkodzone świece żarowe Volkswagen Golf 5. W rzeczywistości zużyta świeca zapłonowa spowoduje, że podłączony cylinder nie będzie się nagrzewał i wywoła silniejsze grzechotanie w silniku Volkswagen Golf 5, więc weź pod uwagę samodzielne diagnozowanie stanu świec za pomocą multimetru, może się okazać, że tylko jeden jest zaangażowany jak oni wszyscy. Tutaj wyjaśniliśmy Ci główne motywy silnika, który trzaska zimno w samochodzie, nie wahaj się zajrzeć na naszą stronę poświęconą Twojemu samochodowi, aby znaleźć więcej informacji na temat wszystkich awarii związanych z Twoim samochodem.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volkswagena Golfa 5, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 5.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector