Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Silnik Volkswagena Golfa 7 grzechocze, gdy jest zimny

Napotkanie regularnych dźwięków w twoim samochodzie będzie prawdopodobnie niepokojące, pojazd jest tak skomplikowany, że w większości przypadków trudno jest zlokalizować jego źródło, a jeszcze trudniej znaleźć część, która go napędza. W przypadku, gdy Ty również wcześniej spotkałeś się z zimnym odgłosem silnika w swoim Volkswagenie Golfie 7, z pewnością możemy Ci pomóc. Rzeczywiście, nasz zespół postanowił stworzyć ten dokument w celu zbadania głównych motywów silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w Twoim Volkswagenie Golfie 7. Najpierw przyjrzymy się silnikom, które grzechoczą tylko przy rozruchu, potem z powodu niewłaściwego oleju, a na końcu z powodu świec żarowych.

Silnik mojego Volkswagena Golfa 7 grzechocze tylko podczas rozruchu

Jeśli silnik Twojego Volkswagena Golfa 7 generuje zimne grzechotki, zwłaszcza podczas rozruchu, a potem dość szybko zanika, możliwe jest, że smarowanie silnika jest wadliwe. Rzeczywiście, sitko oleju (część, która zasysa olej i sprawia, że ​​unosi się on do górnej części silnika) może być zepsute i dlatego potrzeba czasu, aby olej podniósł się, gdy jest jeszcze bardzo lepki. Jeśli taka jest Twoja sytuacja, po kilkudziesięciu sekundach silnik, który trzaska Twojego Volkswagena Golfa 7 powinien wrócić do normalnych funkcji, ponieważ smarowanie silnika zostanie wykonane normalnie, pamiętaj o sprawdzeniu stanu silnika.

Silnik mojego Volkswagena Golfa 7 grzechocze na zimno z powodu zbyt płynnego oleju

Inną sytuacją, która może usprawiedliwiać klekotanie zimnego silnika w Twoim Volkswagenie Golfie 7, jest to, że podczas wymiany oleju wybór oleju nie był idealny, w rzeczywistości oleje silnikowe różnią się lepkością, którą skontrastujemy z wartością „W”, im wyższa jest ta wartość, tym olej będzie gęstszy i na odwrót. Jeśli wybrano zbyt płynny olej, możliwe, że smarowanie na zimno nie wystarczy, aby ograniczyć trzaskanie silnika, porównaj olej używany z olejem zalecanym przez producenta, jeśli stukanie silnika jest silne lub utrzymuje się w swoim Volkswagenie Golfie 7 nie wahaj się wymienić go na odpowiedni olej.

Weiterlesen:
Jak odłączyć akumulator w moim Volkswagenie Golfie 2 ?

Silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w moim Volkswagenie Golfie 7 z powodu świec żarowych

Jeśli masz silnik wysokoprężny, twój silnik grzechocze, gdy jest zimny i ma komplikacje zaczynające się, gdy jest zimno, mogą to być świece żarowe Volkswagena Golfa 7, które są na wyczerpaniu. Rzeczywiście, zgaszona świeca spowoduje, że podłączony cylinder nie będzie się nagrzewał i spowoduje silniejsze grzechotanie w silniku Volkswagen Golf 7, więc weź pod uwagę indywidualne sprawdzenie stanu świec za pomocą multimetru, może się okazać, że tylko jeden jest zaangażowany jak oni wszyscy. Tutaj ujawniliśmy Ci główne czynniki silnika, które trzaskają zimno w samochodzie, nie wahaj się zajrzeć na naszą stronę specjalizującą się w Twoim samochodzie, aby znaleźć więcej informacji na temat wszystkich awarii związanych z Twoim samochodem.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagena Golfa 7 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 7.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector