Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Silnik Volkswagena Polo 3 grzechocze, gdy jest zimny

Częste hałasy w twoim samochodzie bywają niepokojące, pojazd silnikowy jest tak wyrafinowany, że w większości przypadków trudno jest zidentyfikować jego źródło, a jeszcze trudniej znaleźć część, która go napędza. W przypadku, gdy Ty również wcześniej natrafiłeś na dźwięk zimnego silnika w swoim Volkswagen Polo 3, zdecydowanie możemy Cię wesprzeć. Rzeczywiście, nasz zespół podjął decyzję o opublikowaniu tego artykułu, aby przyjrzeć się głównym motywom an silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w Twoim Volkswagen Polo 3. Najpierw sprawdzimy silniki, które grzechoczą tylko przy rozruchu, potem z powodu niewłaściwego oleju, a na końcu z powodu świec żarowych.

Silnik mojego Volkswagena Polo 3 grzechocze tylko podczas rozruchu

Jeśli silnik Twojego Volkswagena Polo 3 wydaje zimne grzechotki, szczególnie podczas uruchamiania, a potem dość szybko zanika, możliwe, że przyczyną jest smarowanie silnika. Rzeczywiście, sitko oleju (część, która zasysa olej i sprawia, że ​​unosi się on do górnej części silnika) może być zepsute i dlatego potrzeba czasu, aby olej podniósł się, gdy jest jeszcze bardzo lepki. Jeśli taka jest Twoja sytuacja, po kilkudziesięciu sekundach silnik, który trzaska Twojego Volkswagena Polo 3, powinien wrócić do normalnej pracy, ponieważ smarowanie silnika odbędzie się naturalnie, sprawdź stan silnika.

Silnik mojego Volkswagena Polo 3 grzechocze na zimno z powodu zbyt płynnego oleju

Inną sytuacją, która może wyjaśnić silnik, który stuka zimno w Twoim Volkswagen Polo 3, jest to, że podczas wymiany oleju wybór oleju nie był najlepszy, rzeczywiście oleje silnikowe różnią się lepkością, którą skontrastujemy z wartością „W”, im wyższa wartość tym olej będzie gęstszy i na odwrót. Jeśli wybrano zbyt płynny olej, możliwe, że smarowanie na zimno nie wystarcza do ograniczenia trzaskania silnika, porównaj używany olej z olejem zalecanym przez producenta, jeśli stukanie silnika jest silne lub utrzymuje się w swoim Volkswagen Polo 3 nie zastanawiaj się dwa razy, aby wymienić go na odpowiedni olej.

Weiterlesen:
Gdzie wlać płyn chłodzący w Volkswagen Polo 8 ?

Silnik, który grzechocze, gdy zimny w moim Volkswagen Polo 3 powoduje świece żarowe

Jeśli masz silnik wysokoprężny, twój silnik grzechocze, gdy jest zimny i ma trudność z uruchomieniem, gdy jest zimno, może to być uszkodzone świece żarowe Volkswagen Polo 3. Rzeczywiście, rozładowana świeca zapłonowa spowoduje, że podłączony cylinder nie będzie się nagrzewał i spowoduje silniejsze grzechotanie w silniku Volkswagen Polo 3, więc weź pod uwagę testowanie stanu świec zapłonowych osobno za pomocą multimetru, może się zdarzyć, że tylko jeden jest zaniepokojony jak oni wszyscy. Tutaj wymieniliśmy dla Ciebie główne przyczyny trzaskania zimnego silnika w samochodzie. Nie zastanawiaj się dwa razy, aby przejrzeć naszą stronę poświęconą Twojemu samochodowi, aby znaleźć dodatkowe informacje na temat wszystkich awarii związanych z Twoim samochodem.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagen Polo 3 znajdziesz w kategorii Volkswagen Polo 3.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector