Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Silnik Volkswagena Polo 5 grzechocze, gdy jest zimny

Bycie ofiarą częstych hałasów w samochodzie ma tendencję do przygnębienia, samochód jest tak złożony, że w większości przypadków trudno jest znaleźć jego źródło, a jeszcze trudniej znaleźć element, który go motywuje. Jeśli Ty również spotkałeś się z szumem zimnego silnika w swoim Volkswagen Polo 5, możemy Ci wyraźnie pomóc. Rzeczywiście, nasza redakcja podjęła decyzję o opublikowaniu tego dokumentu, aby móc przeanalizować główne motywy silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w Twoim Volkswagen Polo 5. Najpierw przyjrzymy się silnikom, które grzechoczą tylko po włączeniu, potem z powodu niewłaściwego oleju, a na końcu z powodu świec żarowych.

Silnik mojego Volkswagena Polo 5 grzechocze tylko podczas rozruchu

Jeśli silnik Twojego Volkswagena Polo 5 wydaje zimne grzechotki, zwłaszcza podczas rozruchu, a potem szybko zanika, możliwe, że za to odpowiada smarowanie silnika. Rzeczywiście, sitko oleju (element, który zasysa olej i sprawia, że ​​podnosi się on do górnej części silnika) może być wadliwe i dlatego potrzeba trochę czasu, aby olej podniósł się, gdy jest jeszcze bardzo gęsty. Jeśli taka jest Twoja sytuacja, po kilkudziesięciu sekundach silnik, który trzaska Twojego Volkswagen Polo 5, powinien wrócić do normalnej pracy, ponieważ smarowanie silnika zostanie wykonane naturalnie, pamiętaj o sprawdzeniu stanu silnika.

Weiterlesen:
Najlepszy olej silnikowy do Volkswagen Polo 6

Silnik mojego Volkswagena Polo 5 grzechocze na zimno z powodu zbyt płynnego oleju

Inną opcją, która może uzasadniać grzechotanie zimnego silnika w Twoim Volkswagen Polo 5, jest to, że podczas wymiany oleju wybór oleju nie był najlepszy, w rzeczywistości oleje silnikowe różnią się lepkością, którą sprawdzimy z wartością „W”, im wyższa jest ta wartość, tym olej będzie gęstszy i na odwrót. Jeśli wybrano zbyt płynny olej, możliwe jest, że przy zimnym smarowaniu, które pozwala, nie jest wystarczająco dobre, aby ograniczyć trzaskanie silnika, porównaj używany olej z olejem zalecanym przez producenta, jeśli silnik stuka mocno lub utrzymuje się w Twoim Volkswagen Polo 5, nie zastanawiaj się dwa razy, aby wymienić go na odpowiedni olej.

Silnik, który grzechocze, gdy zimny w moim Volkswagen Polo 5 powoduje świece żarowe

Jeśli masz silnik wysokoprężny, twój silnik grzechocze, gdy jest zimny i ma problemy zaczynają się, gdy jest zimno, może to być uszkodzone świece żarowe Volkswagen Polo 5. Rzeczywiście, rozładowana świeca spowoduje, że podłączony cylinder nie będzie się nagrzewał i spowoduje silniejsze grzechotanie w silniku Volkswagen Polo 5, więc weź pod uwagę testowanie stanu świec osobno za pomocą multimetru, może się okazać, że tylko jeden jest zaangażowana jak oni wszyscy. Tutaj ujawniliśmy Ci główne przyczyny trzaskania zimnego silnika w samochodzie, nie zastanawiaj się dwa razy, aby skonsultować się z naszą stroną specjalizującą się w Twoim samochodzie, aby znaleźć więcej szczegółów na temat wszystkich awarii związanych z Twoim pojazdem.

Weiterlesen:
Jak zamontować zaczep w Volkswagen Polo 6 ?

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Volkswagen Polo 5, spójrz na kategorię Volkswagen Polo 5.

Ссылка на основную публикацию