Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Silnik Volkswagena Polo 6 grzechocze, gdy jest zimny

Napotkanie powtarzających się dźwięków w twoim samochodzie może być denerwujące, samochód jest tak skomplikowany, że generalnie trudno jest zlokalizować jego pochodzenie, a jeszcze bardziej skomplikowane jest znalezienie elementu, który go uruchamia. W przypadku, gdy Ty również natknąłeś się na dźwięk zimnego silnika w swoim Volkswagen Polo 6, z pewnością możemy Ci pomóc. W rzeczywistości nasz zespół postanowił napisać tę stronę z treścią, aby móc analizować główne wyzwalacze an silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w Twoim Volkswagen Polo 6. Najpierw sprawdzimy silniki, które grzechoczą tylko po włączeniu, potem z powodu nieodpowiedniego oleju, a na końcu z powodu świec żarowych.

Silnik mojego Volkswagena Polo 6 grzechocze tylko podczas rozruchu

Jeśli silnik Twojego Volkswagena Polo 6 brzęczy, zwłaszcza podczas rozruchu, a potem dość szybko zanika, możliwe, że winę za to ponosi smarowanie silnika. W rzeczywistości sitko oleju (element, który zasysa olej i sprawia, że ​​unosi się on do górnej części silnika) może ulec uszkodzeniu i dlatego potrzeba trochę czasu, aby olej podniósł się, gdy jest jeszcze bardzo lepki. Jeśli taka jest Twoja sytuacja, po kilkudziesięciu sekundach silnik, który uderza w Twojego Volkswagena Polo 6, powinien wrócić do normalnych osiągów, ponieważ smarowanie silnika zostanie wykonane normalnie, upewnij się, że sprawdziłeś stan silnika.

Silnik mojego Volkswagena Polo 6 grzechocze na zimno z powodu zbyt płynnego oleju

Inną opcją, która może wyjaśnić silnik, który brzęczy zimno w Twoim Volkswagen Polo 6, jest to, że podczas wymiany oleju wybór oleju nie był doskonały, w rzeczywistości oleje silnikowe różnią się lepkością, którą sprawdzimy z wartością „W”, im wyższa jest ta wartość, tym olej będzie gęstszy i na odwrót. Jeśli wybrano zbyt płynny olej, możliwe jest, że przy zimnym smarowaniu, które pozwala, nie jest wystarczająco dobre, aby ograniczyć trzaskanie silnika, porównaj używany olej z olejem zalecanym przez producenta, jeśli silnik stuka mocno lub utrzymuje się w Twoim Volkswagen Polo 6, nie wahaj się wymienić go na odpowiedni olej.

Weiterlesen:
Kierownica, która piszczy w Volkswagen Polo 3 ?

Silnik, który grzechocze, gdy zimny w moim Volkswagen Polo 6 powoduje świece żarowe

Jeśli masz silnik wysokoprężny, twój silnik grzechocze, gdy jest zimny i ma trudności z uruchomieniem, gdy jest zimno, być może świece żarowe Volkswagen Polo 6 są prawie dobre do wymiany. W rzeczywistości martwa świeca zapłonowa spowoduje, że połączony cylinder nie będzie się nagrzewać i spowoduje silniejsze grzechotanie w silniku Volkswagen Polo 6, więc rozważ zbadanie stanu świec zapłonowych osobno za pomocą multimetru, może się okazać, że tylko jedna jest zaniepokojony jak oni wszyscy. Tutaj ujawniliśmy Ci główne powody, dla których silnik trzaska zimnym samochodem, nie wahaj się czytać naszej strony poświęconej Twojemu samochodowi, aby znaleźć dodatkowe informacje na temat wszystkich awarii związanych z Twoim samochodem.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagen Polo 6 znajdziesz w kategorii Volkswagen Polo 6.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector