Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Subaru Forester, które mają problemy na biegu jałowym

Jeśli martwisz się o swój samochód, trafiłeś we właściwe miejsce i tak, za pośrednictwem tej strony internetowej planujemy wspierać Cię w rozwiązywaniu drobnych komplikacji, jakie może spowodować Twój Subaru Forester. Sprawdzimy teraz Twoje Subaru Forester, który nie pracuje efektywnie , które mogą być prawie niewidoczne i często ujawniają awarię niezbędnych części, ale nie jest to problem, który może pozostać niezauważony. Dlatego bardzo ważne jest, abyś się nim zaopiekował i postąpił słusznie, zaczynając szukać rozwiązania problemu. Aby odpowiedzieć na to pytanie, najpierw przyjrzymy się niektórym punktom, na które należy zwrócić uwagę, jeśli chodzi o Subaru Forester, które nie są bezczynne, a na koniec niektórym częściom, które mogą być winne Twojemu Subaru Foresterowi, który nie pracuje na biegu jałowym.

Subaru Forester, KTÓRY NIE BĘDZIE efektywnie pracował na biegu jałowym: RYZYKO I WSTĘPNE KONTROLE DO PRZEPROWADZENIA

Po pierwsze, musisz wiedzieć, że twoje Idle Subaru Forester nie trzyma się prawidłowo , jeśli jest niespokojny, ryzykujesz przedwczesne uszkodzenie części swojego samochodu. Ogólnie szacuje się, że prędkość biegu jałowego Subaru Forestera powinna wynosić od 750 do 900 obr./min. Jeśli Twój Subaru Forester nie pracuje na biegu jałowym lub prędkość biegu jałowego jest niestabilna, można to zauważyć po umiarkowanych wahaniach prędkości biegu jałowego Twojego Subaru Forester od 100 obr./min do prędkości biegu jałowego silnika.

Weiterlesen:
Wahanie podczas przyspieszania Subaru Forester

Przyjrzymy się teraz bliżej punktom kontrolnym, które należy sprawdzić, aby zorientować się, dlaczego twój Subaru Forester nie jest bezczynny:

  • Problem elektroniczny: Niezależnie od tego, czy jest to problem z ECU, czy z czujnikiem, możesz mieć problem z silnikiem w swoim ECU, sprawdź go za pomocą narzędzia diagnostycznego, a jeśli tak, skoncentruj się na usterce elektrycznej, być może Twój Subaru Forester nie pracuje na biegu jałowym i jest z powodu jednej z tych anomalii.
  • Analiza spalin: Jeśli zauważysz czarny dym, powinien to wskazywać na problem ze spalaniem lub wlotem. Jeśli rozpoznasz białe opary, prawdopodobnie jest to spowodowane wodą wewnątrz cylindrów, uważaj na uszczelkę głowicy!
  • Badanie bloku silnika: Upewnij się, że dobrze przyjrzałeś się wszystkim wężom Subaru Forester, złączom elektrycznym, czujnikom, podstawowym otworom w wężu lub odłączonym kablom może być przyczyną twoich obaw.

Subaru Forester, KTÓRY NIE BĘDZIE BEZCZYNNY: KOMPONENTY, KTÓRE MOGĄ TO POWODOWAĆ

W tej sekcji przyjrzymy się teraz częściom, które mogą sprawić, że Twój Subaru Forester zacznie działać w zwolnionym tempie. Najpierw przyjrzymy się obawom związanym z elektrycznością, a następnie tym, które związane są z dopuszczeniem twojego Subaru Forestera.

Subaru Forester NA BIEGU JAŁOWYM NIESTABILNA ZE WZGLĘDU NA AWARIE ELEKTRYCZNE

  • Jednym z najbardziej ogólnych czynników, przez które Twój Subaru Forester nie będzie bezczynny, jest to, że jeden z Twoich czujników jest uszkodzony, zabrudzony lub po prostu ma złe połączenie z zasilaniem. Na tej stronie znajduje się lista najważniejszych rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę, jeśli kiedykolwiek wystąpiła usterka w swoim ECU. Sprawdź czujnik temperatury, przepływomierz powietrza i sondy lambda (w sumie 2).
  • Problem z czujnikiem: Podobnie jak w przypadku czujników, jest więcej niż prawdopodobne, że podstawowy uszkodzony czujnik jest źródłem twojego bezczynności, który nie pasuje do Subaru Forester. W konsekwencji sprawdź czujnik wałka rozrządu i górny czujnik martwego punktu.
  • Kłopoty z ECU: Wreszcie, twój ECU może być przyczyną twoich komplikacji z twoim Subaru Forester. Może to być spowodowane usterką elektryczną lub problemem z oprogramowaniem, w każdym razie udaj się do warsztatu w celu przeprogramowania lub sprawdzenia połączeń.
  • Sprawdź alternator, który, jeśli jest słaby, może być przyczyną problemu.
Weiterlesen:
Jak zdjąć zderzak z Subaru Forester ?

Subaru Forester Zwolnił NIESTABILNE Z POWODU WCIĄGANIA

Wreszcie, w tym artykule są możliwe przyczyny, dla których Subaru Forester nie nadąża, gdy jest bezczynny, z powodu problemu z pobieraniem.

  • Problem z wlotem paliwa: Twoja pompa wtrysku paliwa lub wtryskiwacze mogą być zatkane. Sprawdź również czujniki ciśnienia, które są częstymi przyczynami tego rodzaju problemów w Subaru Forester.
  • Problem z korpusem przepustnicy: Chociaż powszechnie spotykany w silnikach benzynowych, korpus przepustnicy może być przyczyną tego, że Subaru Forester nie pracuje na biegu jałowym, spróbuj to sprawdzić.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Subaru Forester, przejdź do naszej kategorii Subaru Forester.

Ссылка на основную публикацию