Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Subaru Impreza, która już nie przyspiesza

Dostrzeżenie dziwnego silnika w jego samochodzie nie jest dobrym znakiem. Rzeczywiście, jednostka silnika jest głównym organem Twojego samochodu i wszelkie oznaki awarii muszą być natychmiast zidentyfikowane i musisz szukać przyczyny tego problemu. Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w okolicznościach, gdzie Twój Subaru Impreza nie przyspiesza już, czy to pod górę, czy z góry, stworzyliśmy tę stronę, aby umożliwić Ci ustalenie źródła awarii. Aby to osiągnąć, zbadamy większość przyczyn, które mogą usprawiedliwiać nieprawidłowe przyspieszenie Twojego Subaru Impreza.

Mój Subaru Impreza nie przyspiesza już prawidłowo z powodu zapłonu:

Zacznijmy nasze podsumowanie motywy, które mogą spowodować, że Twoje Subaru Impreza przestanie prawidłowo przyspieszać. Jednym z najczęstszych motywów jest to, że zapłon nie działa. Mówimy o zapłonie, ale możemy również rozszerzyć usterkę na ECU, który sam może przekazywać złe informacje, które zakłócą twój zapłon. Może się wydawać, że Twoje Subaru Impreza zostało zabezpieczone, nie wahaj się przeczytać tego artykułu, aby uzyskać więcej informacji. Aby sprawdzić, czy jeden z tych problemów nie jest przyczyną, dla której Twój samochód już nie przyspiesza, musisz przeprowadzić test Subaru Impreza przez narzędzie diagnostyczne. Dodatkowo możesz zweryfikować stan swoich cewek zapłonowych, jeśli masz ich kilka, a jedna jest uszkodzona, może to wyjaśnić dziury przyspieszenia, których doświadczasz, jeśli po prostu masz jedną w normalnych sytuacjach, Twój Subaru Impreza nie powinien się uruchomić.

Mój Subaru Impreza nie przyspiesza już płynnie z powodu wtryskiwaczy:

Skupmy się na problemach z wtryskiwaczami w Twoim Subaru Imprezie. Jeśli masz wrażenie, że Twój pojazd silnikowy pryska, że ​​traci moc, jest całkiem prawdopodobne, że z powodu zła jakość paliwa co najmniej jeden z twoich wtryskiwaczy jest zatkany lub zatkany, co skutkuje złą mieszanką paliwowo-powietrzną przesyłaną do silnika i w konsekwencji natychmiastowo zakłóci jego normalną pracę, pamiętaj o sprawdzeniu stanu wtryskiwaczy. Jeśli w trakcie kontroli odkryjesz, że jeden z Twoich wtryskiwaczy przecieka w Twoim Subaru Impreza, nie wahaj się przeczytać naszego małego artykułu, aby naprawić tę usterkę.

Weiterlesen:
Korek wlewu paliwa utknął w moim Subaru Imprezie, co robić ?

Mój Subaru Impreza nie przyspiesza już tak jak wcześniej z powodu kabla akceleratora:

Innym prawdopodobnym uzasadnieniem tego, że Twój pojazd silnikowy już nie przyspiesza, niezależnie od tego, czy jedziesz, stoisz, jest gorący, zimny czy przyspieszasz, jest wyraźne zużycie kabla akceleratora. Jeśli linka akceleratora jest w znacznym stopniu zużyta, nie będzie się prawidłowo ślizgać w powłoce i będzie generować utratę mocy, sprawdź stopień zużycia.

Mój Subaru Impreza już nie przyspiesza z powodu sprzęgła:

Jeden z tradycyjnych motywów Subaru Impreza nie przyspiesza po wciśnięciu pedału gazulub nie posuwając się do przodu, oznacza to, że tarcza sprzęgła jest przestarzała. W rzeczywistości rolą sprzęgła jest przeniesienie mocy z silnika na skrzynię biegów, która następnie przeniesie ją na koła. Jeśli ta tarcza jest „gładka”, nie będziesz już w stanie przenieść tej mocy na koła i odkryjesz, że Twoje Subaru Impreza już nie przyspiesza, a przynajmniej silnik może wzrosnąć, ale prędkość Twojego pojazdu mechanicznego będzie miał trudności z podniesieniem. Przejrzyj nasz artykuł na temat sprzęgła, które ślizga się w Subaru Imprezie, aby przetestować swoje i sprawdzić, czy nie jest to przyczyną awarii.

Czuję spadek mocy, gdy przyspieszam swoim Subaru Imprezą z powodu filtra paliwa:

Jeśli chodzi o filtr paliwa, przechodzimy przez ten sam problem, co zablokowane wtryskiwacze. Jeśli Twoje Subaru Impreza już nie przyspiesza i masz wrażenie, że pryska lub masz krople podczas przyspieszania, możliwe jest, że filtr paliwa jest zablokowany. W rezultacie cała jednostka dolotowa pracuje na biegu jałowym, a zatem jednostka silnikowa nie ma dopływu paliwa do prawidłowej pracy. Nie wahaj się go zweryfikować i w razie potrzeby zmienić. Jeśli okaże się, że masz wrażenie, że Twój samochód sam rośnie w obrotach, przejrzyj treść tego artykułu, która powinna pomóc Ci zidentyfikować przyczynę.

Mój Subaru Impreza już nie przyspiesza z powodu filtra cząstek stałych:

Ostatnie wyjaśnienie tego, że samochód nie przyspiesza, pochodzi z układu wydechowego. Dzisiejsze samochody są budowane z coraz większą liczbą opcji ograniczania emisji zanieczyszczeń, filtr cząstek stałych jest częścią tego pakietu. Niemniej jednak, w zależności od zastosowania, może się zatkać i zablokować. Szczególnie jeśli robisz krótkie wycieczki i potrafisz zamontować samochód w obrotach. W tym przypadku możliwe jest, że filtr cząstek stałych zostanie zatkany i Subaru Impreza nie będzie już przyspieszać. Sprawdź to.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć immobilizer Subaru Impreza ?

Mój Subaru Impreza już nie przyspiesza z powodu przebitego węża:

Podsumowując, ostatni powód, a na pewno najmniej irytujący dla ciebie, możliwe jest, że jeden z twoich przewodów dolotowych paliwa lub powietrza jest przebity lub pęknięty, co powoduje brak powietrza lub paliwa, co doprowadzi do samochodu, który nie przyspieszaj dalej, sprawdź pod maską, czy silnik pracuje, stopień zużycia węży, uważaj, aby się nie poparzyć. Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w takiej sytuacji, możliwe, że Twój Subaru Impreza nie będzie bezczynny, w takim przypadku zapoznaj się z treścią naszego artykułu, aby szczegółowo omówić dysfunkcję.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Subaru Imprezy, spójrz na kategorię Subaru Impreza.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector