Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Subaru Impreza, które mają problemy z pracą na biegu jałowym

Jeśli martwisz się o swój samochód, jesteś we właściwym miejscu i tak, za pośrednictwem tej strony internetowej chcemy wspierać Cię w radzeniu sobie z małymi problemami, jakie może Ci spowodować Twoje Subaru Impreza. Sprawdzimy teraz Twoje Subaru Impreza, który nie pracuje poprawnie , które mogą być prawie niewidoczne i czasami ujawniają awarię niezbędnych części, ale nie jest to problem, który może pozostać niezauważony. W związku z tym bardzo ważne jest, abyś się tym zajął i postąpiłeś słusznie, zaczynając szukać rozwiązania problemu. Aby odpowiedzieć na to pytanie, najpierw przyjrzymy się niektórym punktom, na które należy zwrócić uwagę, jeśli chodzi o Subaru Impreza, które nie są bezczynne, a na końcu niektórym komponentom, które mogą być odpowiedzialne za Subaru Impreza, które nie pracują na biegu jałowym.

Subaru Impreza, KTÓRY NIE BĘDZIE NA BIEŻNIKU: RYZYKO I WSTĘPNE PRZEGLĄDY DO WYKONANIA

Przede wszystkim należy wiedzieć, że Twoje Idle Subaru Imprezy nie trzyma się poprawnie , jeśli jest niespokojny, ryzykujesz przedwczesne uszkodzenie części swojego samochodu. Ogólnie szacuje się, że prędkość biegu jałowego Subaru Imprezy powinna wynosić od 750 do 900 obr./min. Jeśli Twój Subaru Impreza nie pracuje na biegu jałowym lub jeśli prędkość biegu jałowego jest niestabilna, można to wykryć po niewielkich zmianach prędkości biegu jałowego Twojego Subaru Imprezy od 100 obr./min do prędkości biegu jałowego silnika.

Przyjrzymy się teraz bliżej punktom kontrolnym, które należy ocenić, aby zorientować się, dlaczego Subaru Impreza nie jest bezczynny:

  • Wydanie elektroniczne: Niezależnie od tego, czy jest to problem z ECU, czy z czujnikiem, możesz mieć problem z silnikiem w swoim ECU, sprawdź go narzędziem diagnostycznym, a jeśli tak, skup się na usterce elektrycznej, być może Twój Subaru Impreza nie pracuje na biegu jałowym i jest spowodowane jednym z tych problemów.
  • Analiza spalin: Jeśli zauważysz czarny dym, powinien to wskazywać na problem ze spalaniem lub wlotem. Jeśli zauważysz białe opary, prawdopodobnie jest to spowodowane wodą wewnątrz cylindrów, uważaj na uszczelkę głowicy!
  • Badanie bloku silnika: Upewnij się, że dobrze przyjrzałeś się wszystkim wężom Subaru Imprezy, złączom elektrycznym, czujnikom, bardzo łatwym otworem w wężu lub odłączonym kablom może być przyczyną twoich komplikacji.
Weiterlesen:
Jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w moim Subaru Impreza ?

Subaru Impreza, KTÓRY NIE BĘDZIE BEZCZYNNY: KOMPONENTY, KTÓRE MOGĄ TO POWODOWAĆ

W tej sekcji przyjrzymy się teraz częściom, które mogą sprawić, że Twoje Subaru Impreza przejdzie w zwolnionym tempie. Najpierw skoncentrujemy się na zmartwieniach pochodzenia elektrycznego, a potem na tych związanych z dopuszczeniem twojego Subaru Imprezy.

Subaru Impreza JAŁOWA NIESTABILNA SPOWODOWANA USZKODZENIEM ELEKTRYCZNYM

  • Jedną z najczęstszych przyczyn, dla których Subaru Impreza nie będzie pracowała na biegu jałowym, jest uszkodzenie jednego z czujników, zabrudzenie lub po prostu złe podłączenie do zasilania. W tym artykule znajduje się lista najważniejszych rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę, jeśli kiedykolwiek wystąpiła usterka w ECU. Sprawdź czujnik temperatury, przepływomierz powietrza i sondy lambda (w sumie 2).
  • Kłopoty z czujnikami: Podobnie jak w przypadku czujników, jest więcej niż prawdopodobne, że bardzo łatwo uszkodzony czujnik jest źródłem twojego biegu jałowego, który nie pasuje do Subaru Impreza. W konsekwencji sprawdź czujnik wałka rozrządu i górny czujnik martwego punktu.
  • Kłopoty z ECU: Wreszcie, twój ECU może być przyczyną twoich problemów z Subaru Impreza. Może to być spowodowane usterką elektryczną lub problemem z oprogramowaniem, w każdym razie udaj się do mechanika w celu przeprogramowania lub sprawdzenia połączeń.
  • Sprawdź alternator, który, jeśli jest słaby, może być przyczyną problemu.

Subaru Impreza Zwolnił NIESTABILNY SPOWODOWANY WLOTEM

Wreszcie, na tej stronie znajdują się możliwe przyczyny, dla których Subaru Impreza nie nadąża, gdy jest bezczynny, z powodu problemu z pobieraniem.

  • Problem z wlotem paliwa: Twoja pompa wtrysku paliwa lub wtryskiwacze mogą być zatkane. Sprawdź również czujniki ciśnienia, które są ogólnymi przyczynami tego rodzaju problemów w Subaru Impreza.
  • Problem z korpusem przepustnicy: Chociaż zwykle występuje w silnikach benzynowych, korpus przepustnicy może być przyczyną tego, że Subaru Impreza nie pracuje na biegu jałowym, spróbuj to sprawdzić.
Weiterlesen:
Kiedy wymieniać amortyzatory Subaru Impreza ?

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Subaru Impreza, przejdź do naszej kategorii Subaru Impreza.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector