Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Subaru Impreza, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoim Subaru Impreza i nie możesz określić, skąd pochodzi, nie martw się, jesteśmy tutaj tylko po to, aby pomóc Ci znaleźć rozwiązania tych problemów. Jeśli w twojej sytuacji, twój Subaru Impreza zatrzymuje się mimo jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym przewodniku pomożemy Ci zlokalizować przyczynę problemu. Z przyjemnością dowiesz się jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może powodować wiele różnych problemów, więc spróbuj sprawdzić je wszystkie pod kątem tego, jak zachowuje się Twój Subaru Impreza, gdy umiera, chociaż napędowy. Aby to zrobić, wymienimy teraz wszystkie części, które zostały zidentyfikowane jako budzące niepokój, oraz wyzwalacz ich awarii, gdy Subaru Impreza ginie podczas jazdy.

Subaru Impreza, KTÓRA wyłącza MIMO JAZDY: OBJĘTE CZĘŚCI

W rzeczywistości pomożemy Ci w badaniach nad pochodzenie Twojego Subaru Imprezy, które ginie podczas jazdy. Sprawdź wszystkie elementy, które w przypadku uszkodzenia spowodują napotkany problem.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR to jeden z elementów, które przysparzają kierowcom sporo kłopotów. Rzeczywiście, ten zawór ma zwyczaj zatykania się w miarę upływu czasu lub spowodowany „cichą” jazdą Subaru Imprezy. Może to skutkować słabą dyfuzją spalin, a gdy jest całkowicie zatkany, utratą mocy i możliwym utknięciem na biegu jałowym. Przejrzyj ten obszerny artykuł dotyczący problemów z zaworem EGR, aby uzyskać więcej informacji.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twoje Subaru Impreza wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij spojrzeć na swój układ elektryczny, jeśli jest to na przykład przewód uziemiający, który może spowodować zwarcie lub całkowicie uszkodzony obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. To jeden z najtrudniejszych do wykrycia motywów… Radzimy spróbować zlokalizować „spaloną” część przewodu uziemiającego, co wskazywałoby na powstanie łuku elektrycznego między przewodem a nadwoziem, jednak bezwzględnie będziesz musiał skontaktuj się ze specjalistą, aby rozwiązać ten problem.

Weiterlesen:
Wycieraczka zablokowana w Subaru Impreza

SIŁOWNIK JAŁOWY

Zadaniem tego komponentu jest kontrolowanie obrotów na biegu jałowym Twojego Subaru Impreza. Jeśli twój silnik Subaru Impreza nagle się zatrzyma, gdy jesteś na postoju, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia siłownika.

POMPA PALIWA

Jeden z najbardziej racjonalnych wyzwalaczy, bez paliwa, silnik przestaje działać. Czasami z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. Tak czy inaczej, Twoje Subaru Impreza może się zatrzymać podczas jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

To samo odbicie, co odkryto wcześniej, jednak w tym scenariuszu jest to ostatnia faza wlotu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik i Twój Subaru Impreza może przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem zwykle pojawia się, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

WYDANIE NEIMAN

Neiman, głównie dotyczący stacyjki, często będzie sprawiał ci kłopoty i sprawi, że Twoje Subaru Impreza zatrzyma się podczas jazdy. Ten element, który jest niezbędny do uruchomienia pojazdu silnikowego, służy również jako zabezpieczenie przed kradzieżą, które uniemożliwi normalne działanie Subaru Impreza w przypadku awarii.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnim głównym powodem zatrzymania Subaru Imprezy pomimo jazdy jest cewka zapłonowa. To pochodzenie ma znaczenie tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie możliwe jest również bycie ofiarą zużytego akumulatora lub uszkodzonego alternatora. W obu sytuacjach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi działanie Subaru Imprezy, ponieważ nie będzie już w stanie zasilać głównych części silnika.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Subaru Impreza, przejdź do naszej kategorii Subaru Impreza.

Weiterlesen:
Jak uruchomić Subaru Imprezę?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector