Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Subaru Legacy, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoim Subaru Legacy i nie możesz dowiedzieć się, skąd pochodzi, nie martw się, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na te obawy. Jeśli w twoim przypadku, twój Subaru Legacy zatrzymuje się podczas jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym przewodniku pomożemy Ci odkryć przyczynę problemu. Z przyjemnością dowiesz się jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może powodować wiele różnych komplikacji, więc spróbuj spojrzeć na nie z punktu widzenia tego, jak zachowuje się Twoje Subaru Legacy, gdy ginie podczas jazdy. napędowy. Aby to zrobić, wymienimy teraz wszystkie części, które zostały odkryte jako zaangażowane, oraz wyzwalają ich awarię, gdy Subaru Legacy ginie podczas jazdy.

Subaru Legacy, KTÓRE wyłącza się PODCZAS JAZDY: ZAANGAŻOWANE CZĘŚCI

W rzeczywistości pomożemy Ci w badaniach nad źródło twojego Subaru Legacy, które ginie podczas jazdy. Sprawdź wszystkie komponenty, które w przypadku uszkodzenia spowodują problem, przez który przechodzisz.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR to jeden z elementów, które przysparzają kierowcom sporo kłopotów. Prawdę mówiąc, ten zawór ma zwyczaj zatykania się, gdy mija więcej czasu, lub jest spowodowany „cichą” jazdą Subaru Legacy. Może to prowadzić do słabej dyfuzji spalin, a gdy jest całkowicie zatkany, do utraty mocy i zablokowania na biegu jałowym. Przejrzyj ten szczegółowy przewodnik po powikłaniach związanych z zaworem EGR, aby uzyskać więcej informacji.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twoje Subaru Legacy wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij spojrzeć na swój system elektryczny, jeśli jest to na przykład przewód uziemiający, który może wywołać zwarcie lub całkowicie uszkodzony obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. Jest to jedna z najtrudniejszych do wykrycia przyczyn… Radzimy spróbować znaleźć „spaloną” część przewodu uziemiającego, co wskazywałoby na powstanie łuku elektrycznego między przewodem a nadwoziem, jednak z pewnością będzie to konieczne skontaktuj się z profesjonalistą, aby rozwiązać ten problem.

Weiterlesen:
Jak przekształcić 2-osobowe Subaru Legacy w 5-osobowe?

SIŁOWNIK JAŁOWY

Celem tej części jest kontrolowanie prędkości biegu jałowego silnika Twojego Subaru Legacy. Jeśli silnik Twojego Subaru Legacy nagle się zatrzyma, gdy stoisz, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia siłownika.

POMPA PALIWA

Jeden z najbardziej oczywistych motywów, bez paliwa, silnik przestaje działać. Czasami z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. Każda technika, Subaru Legacy może zatrzymać się podczas jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

To samo odbicie, co odkryto wcześniej, jednak w tym scenariuszu jest to ostatnia faza wlotu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik i Twój Subaru Legacy może przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem pojawia się zwykle, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

WYDANIE NEIMAN

Neiman, głównie w odniesieniu do wyłącznika zapłonu, od czasu do czasu przysporzy ci kłopotów i sprawi, że Twoje Subaru Legacy zatrzyma się podczas jazdy. Ten element, który jest niezbędny do uruchomienia pojazdu silnikowego, służy również jako zabezpieczenie przed kradzieżą, które uniemożliwi normalne działanie Subaru Legacy w przypadku awarii.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnią główną przyczyną zatrzymania Subaru Legacy podczas jazdy jest cewka zapłonowa. To pochodzenie jest istotne tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie równie dobrze można paść ofiarą zużytego akumulatora lub uszkodzonego alternatora. W obu sytuacjach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi działanie Subaru Legacy, ponieważ nie będzie już mógł zasilać głównych części jednostki silnikowej.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Subaru Legacy, spójrz na kategorię Subaru Legacy.

Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim Subaru Legacy?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector