Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Utknąłem bagażnik na kordobie siedziska, co mogę zrobić ?

Pomimo faktu, że samochody stają się coraz bardziej kompaktowe, cieszymy się, że możemy cieszyć się dużym natężeniem transportu w najnowszych samochodach. Jeśli wybierasz się na wakacje, na zakupy lub do przeprowadzki, bagażnik Twojej Cordoby to duża i bardzo praktyczna przestrzeń. Więc, co zrobić, jeśli bagażnik Twojej Cordoby utknie? Dokładnie na to postaramy się dzisiaj odpowiedzieć. Skoncentrujemy się głównie na zamykaniu zablokowanego sejfu, ale ta strona z zawartością może okazać się przydatna, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć przyczyny blokady bagażnika, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowaną szafkę bagażnika z kordoby siedzenia.

Cordoba z blokadą bagażnika utknęła, dlaczego?

Zacznijmy więc naszą treść od pochodzenie bagażnika z kordoby, który się zacina . Może ich być wiele, chociaż w większości przypadków będą to te same problemy.

seat cordoba przewody połączeniowe blokady bagażnika cięte

Pierwszy powód, dla którego kufer utknął na cordobie siedziska. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów blokady bagażnika zostały przecięte siłą lub z powodu wstrząsów. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje i może również powodować problemy z tylnymi światłami, które mogą być połączone z podobną wiązką przewodów. Jeśli masz te dwa problemy, a twoje żarówki się nie przepalą (proszę zapoznać się z naszą treścią na temat wymiany żarówek tylnych świateł na kordobie siedzenia, jeśli nie wiesz, jak sprawdzić ich stan), jest duża szansa, że klapa bagażnika Twojego siedzenia jest zablokowana z powodu problemu elektrycznego.

Seat Cordoba bagażnik zepsuty zamek

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest zamek bagażnika twojego siedzenia, który jest wyzwalaczem twojego problemu . W rzeczywistości jest możliwe, że w miarę upływu czasu zostanie on zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W takim przypadku działanie klamki bagażnika nie aktywuje już systemu. Nadal możesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracające się mechanizmy.

Weiterlesen:
Jak otworzyć cordobę siedzenia z rozładowaną baterią?

Coś się zacięło w zamku mojego bagażnika z Cordoby

Wreszcie ostatnia możliwość, mimo że źródło problemu jest zwykle już znane. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć zaklejoną cordobę w bagażniku?

Teraz, gdy poznaliśmy różne czynniki dla bagażnik utknął na kordobie siedziska , skupimy się na możliwości otwarcia zablokowanego bagażnik samochodowy.

Otwieranie zablokowanej Cordoby siedziska bagażnika z wewnętrznym zamkiem

.

Pierwsza możliwość, blokada bagażnika Twojej Cordoby jest całkowicie zablokowana, zewnętrzny uchwyt może być uszkodzony lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku proponuje się rozwiązanie, przejdź przez wnętrze auta użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Owszem, nie wszyscy o tym wiedzą, ale w bagażniku znajduje się wewnętrzny mechanizm, który umożliwia otwarcie go od środka, trzeba będzie zidentyfikować dziurę (czasami ukrytą z tyłu plastikowej osłony) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować blokadę bagażnika w siedzeniu cordoba .

Otwórz bagażnik utknął Cordoba ze smarem w sprayu

Drugie rozwiązanie. Możliwe, że z czasem kurz, zamknięcie bagażnika Twojej Cordoby mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza samochodu użyj odtłuszczacza, aby go oczyścić i nasmaruj zamek kordowy siedzenia. To rozwiązanie może dać Ci możliwość ponownego użycia zamkniętego bagażnika.

Otwórz zablokowaną Cordoba siedzenia tylnej klapy, spróbuj usunąć obcy przedmiot

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Twojej Cordoby jest zablokowany z powodu obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W tym przypadku jest kilka rozwiązań. Od Ciebie zależy usunięcie jak największej ilości plastikowych osłon z wnętrza samochodu, aby mieć jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i spróbuj usunąć jak najwięcej ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie są w stanie otworzyć zamkniętego bagażnika twojego siedzenia cordoba , radzimy udać się do technika samochodowego, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę do odblokuj bagażnik swojego samochodu .

Weiterlesen:
Gdzie mogę znaleźć bezpiecznik klaksonu na kordobie siedzenia ?

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat cordoby z siedziskiem, spójrz na kategorię Cordoba z siedziskiem.

Ссылка на основную публикацию