Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Volkswagen Golf, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoim Volkswagenem Golfem i nie możesz dowiedzieć się, skąd pochodzi, nie martw się, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na te problemy. Jeśli w twojej sytuacji, twój Volkswagen Golf zatrzymuje się mimo jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym przewodniku pomożemy Ci odkryć przyczynę problemu. Z przyjemnością dowiesz się jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może powodować wiele różnych komplikacji, więc spróbuj sprawdzić je wszystkie z perspektywy tego, jak zachowuje się Twój Volkswagen Golf, gdy umiera podczas jazdy. Aby to zrobić, wymienimy teraz wszystkie komponenty, które zostały zidentyfikowane jako zaangażowane, a wyzwalacz ich awarii, gdy Volkswagen Golf umiera podczas jazdy.

Volkswagen Golf, KTÓRY WYŁĄCZA SIĘ PODCZAS JAZDY: ZAANGAŻOWANE CZĘŚCI

W rzeczywistości pomożemy Ci w dochodzeniu w sprawie pochodzenie Twojego Volkswagena Golfa, który ginie podczas jazdy. Sprawdź wszystkie części, które w przypadku uszkodzenia spowodują napotkany problem.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR jest jednym z elementów, które przysparzają kierowcy wiele kłopotów. Rzeczywiście, ten zawór ma zwyczaj zatykania się, gdy mija więcej czasu, lub spowodowany „cichą” jazdą Twojego Volkswagena Golfa. Może to prowadzić do słabej dyfuzji spalin, a gdy jest całkowicie zatkany, do utraty mocy i zablokowania na biegu jałowym. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z tym kompletnym artykułem dotyczącym komplikacji związanych z zaworem EGR.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twój Volkswagen Golf wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij przyjrzeć się swojemu układowi elektrycznemu, niezależnie od tego, czy jest to przewód uziemiający, który może wywołać zwarcie, czy też całkowicie uszkodzony obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. Jest to jedna z najbardziej skomplikowanych przyczyn do wykrycia… Zalecamy, aby spróbować wykryć „spaloną” część przewodu uziemiającego, co oznaczałoby, że między przewodem a nadwoziem powstał łuk elektryczny, niemniej jednak bezwzględnie będziesz musiał skontaktuj się z profesjonalistą, aby rozwiązać ten problem.

Weiterlesen:
Jak ustawić światła mijania w Volkswagenie Golfie?

SIŁOWNIK JAŁOWY

Celem tej części jest kontrolowanie obrotów silnika na biegu jałowym Twojego Volkswagena Golfa. Jeśli silnik Twojego Volkswagena Golfa nagle się zatrzyma, gdy stoisz, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź stopień zużycia siłownika.

POMPA PALIWA

Jeden z najbardziej racjonalnych wyzwalaczy, bez paliwa, silnik przestaje działać. Czasami z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. W obu przypadkach Twój Volkswagen Golf może się zatrzymać podczas jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

To samo odbicie, co odkryto wcześniej, jednak w tej sytuacji jest to ostatnia faza dopływu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik i Twój Volkswagen Golf może przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem pojawia się zwykle, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

WYDANIE NEIMAN

Neiman, głównie w odniesieniu do stacyjki, może czasami powodować problemy i powodować zatrzymanie Volkswagena Golfa podczas jazdy. Ten element, który jest niezbędny do uruchomienia samochodu, służy również jako zabezpieczenie antykradzieżowe, które uniemożliwi normalną pracę Twojego Volkswagena Golfa w przypadku awarii.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnia główna przyczyna zatrzymania Volkswagena Golfa, mimo że jazdą jest cewka zapłonowa. To źródło jest istotne tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie równie dobrze można paść ofiarą zużytego akumulatora lub uszkodzonego alternatora. W obu sytuacjach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi pracę Twojego Volkswagena Golfa, ponieważ nie będzie on już w stanie zasilać głównych części Twojego silnika.

Jeśli chcesz więcej poradników na temat Volkswagena Golfa, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf.

Weiterlesen:
Jak podłączyć Android Auto do Volkswagena Golfa 2?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector