Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Volkswagen Golf, który już nie przyspiesza

Odkrywanie nieregularnej pracy silnika w jego samochodzie nie jest dobrym znakiem. W rzeczywistości jednostka silnikowa jest głównym organem Twojego samochodu i każdy wskaźnik awarii musi być natychmiast zidentyfikowany i musisz spróbować znaleźć przyczynę tej usterki. Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w sytuacji, w której Twój Volkswagen Golf już nie przyspiesza, czy to pod górę, czy z góry, stworzyliśmy tę stronę, aby pomóc Ci odkryć podstawę awarii. W tym celu przeanalizujemy wiele motywów, które mogą usprawiedliwiać nieprawidłowe przyspieszanie Twojego Volkswagena Golfa.

Mój Volkswagen Golf nie przyspiesza już prawidłowo z powodu zapłonu:

Zacznijmy nasze podsumowanie wyzwalacze, które mogą spowodować, że Twój Volkswagen Golf przestanie prawidłowo przyspieszać. Jednym z najbardziej ogólnych wyzwalaczy jest to, że Twój zapłon się psuje. Mówimy o zapłonie, ale możemy też rozszerzyć usterkę na ECU, który sam może wysyłać złe informacje, które wpłyną na twój zapłon. Może się zdarzyć, że Twój Volkswagen Golf został zabezpieczony, więc nie wahaj się przejrzeć treści tego artykułu, aby uzyskać więcej informacji. Aby sprawdzić, czy jeden z tych problemów nie jest przyczyną, dla której Twój samochód już nie przyspiesza, musisz przeprowadzić w swoim Volkswagenie Golfie tester diagnostyczny. Dodatkowo możesz sprawdzić stan cewek zapłonowych, jeśli masz ich kilka, a jedna jest uszkodzona, może to wyjaśnić dziury przyspieszenia, które odczuwasz, jeśli masz tylko jedną w normalnych sytuacjach, Twój Volkswagen Golf nie powinien się uruchamiać.

Weiterlesen:
Volkswagen Golf 5, który ginie podczas jazdy

Mój Volkswagen Golf nie przyspiesza już płynnie z powodu wtryskiwaczy:

Skupmy się na problemach z wtryskiwaczami w Twoim Volkswagenie Golfie. Jeśli masz wrażenie, że twój samochód pryska, że ​​traci moc, jest całkiem możliwe, że z powodu zła jakość paliwa co najmniej jeden z twoich wtryskiwaczy zablokował się lub zatkał, który powoduje złą mieszankę paliwowo-powietrzną przesyłaną do silnika i przez to natychmiast zakłóca jego normalne działanie, pamiętaj o sprawdzeniu stanu wtryskiwaczy. Jeśli w trakcie kontroli odkryjesz, że jeden z wtryskiwaczy przecieka w Twoim Volkswagenie Golfie, nie wahaj się przeczytać naszego małego artykułu, aby naprawić ten błąd.

Mój Volkswagen Golf nie przyspiesza już tak jak wcześniej z powodu kabla akceleratora:

Inną możliwą przyczyną tego, że Twój samochód już nie przyspiesza, niezależnie od tego, czy jedziesz, stoisz, jest gorący, zimny czy przyspieszasz, jest znaczne zużycie linki gazu. Jeśli kabel akceleratora się starzeje i rozdziera, nie będzie się prawidłowo poruszał w osłonie i spowoduje utratę mocy, sprawdź stan zużycia.

Mój Volkswagen Golf już nie przyspiesza z powodu sprzęgła:

Jeden z najczęstszych wyzwalaczy Volkswagen Golf nie przyspiesza po wciśnięciu pedału gazulub nie posuwając się do przodu, oznacza to, że tarcza sprzęgła jest przestarzała. W rzeczywistości proces sprzęgła polega na przekazywaniu mocy z silnika do skrzyni biegów, która następnie przekazuje ją na koła. Jeśli ta tarcza jest „gładka”, nie będziesz już w stanie przenieść tej mocy na koła i przekonasz się, że Twój Volkswagen Golf już nie przyspiesza, a przynajmniej silnik może wzrosnąć, ale prędkość Twojego samochodu mają trudności ze wzrostem. Przejrzyj nasz artykuł na temat sprzęgła, które ślizga się w Volkswagenie Golfie, aby przetestować swoje i sprawdzić, czy to nie jest przyczyna awarii.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik klimatyzacji w Volkswagenie Golfie 7 ?

Podczas przyspieszania moim Volkswagenem Golfem odczuwam spadek mocy z powodu filtra paliwa:

Jeśli chodzi o filtr paliwa, mamy do czynienia z tym samym problemem, co zablokowane wtryskiwacze. Jeśli Twój Volkswagen Golf już nie przyspiesza i masz wrażenie, że pryska lub masz krople podczas przyspieszania, możliwe jest, że filtr paliwa jest zapchany. W efekcie cała jednostka dolotowa pracuje na biegu jałowym, a zatem jednostka silnikowa nie ma dopływu paliwa do normalnego funkcjonowania. Nie wahaj się go sprawdzić i w razie potrzeby wymienić. Jeśli masz wrażenie, że Twój samochód sam jedzie na okrążeniach, zapoznaj się z treścią tego artykułu, który powinien pomóc Ci zidentyfikować wyzwalacz.

Mój Volkswagen Golf już nie przyspiesza z powodu filtra cząstek stałych:

Ostatnie wyjaśnienie tego, że samochód nie przyspiesza, pochodzi z układu wydechowego. Dzisiejsze samochody są wyposażone w coraz większą liczbę funkcji ograniczających emisję zanieczyszczeń, filtr cząstek stałych jest częścią tego planu. Jednak w zależności od sposobu użytkowania możliwe jest zatkanie i zablokowanie. Zwłaszcza jeśli robisz krótkie podróże i potrafisz zamontować samochód w obrotach. W takim przypadku może się zdarzyć, że Twój filtr cząstek stałych zostanie zatkany i Twój Volkswagen Golf nie będzie już przyspieszał. Sprawdź to.

Mój Volkswagen Golf nie przyspiesza już z powodu przebitego węża:

Podsumowując, ostatnie wyjaśnienie i bez wątpienia najmniej denerwujące dla Ciebie, możliwe jest, że jeden z Twoich przewodów dolotowych paliwa lub powietrza jest przebity lub pęknięty i powoduje to brak powietrza lub paliwa, co skończy się w aucie, które nie przyspiesza więcej, sprawdź pod maską, pracę silnika, stopień zużycia węży, uważaj, aby się nie poparzyć. Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w takiej sytuacji, możliwe, że Twój Volkswagen Golf nie będzie pracował bezczynnie, w takim przypadku zapoznaj się z treścią naszego artykułu, aby dogłębnie poradzić sobie z dysfunkcją.

W przypadku dalszych pytań dotyczących Volkswagena Golfa zapraszamy do zapoznania się z naszą kategorią Volkswagen Golf.

Weiterlesen:
Volkswagen Golf, który przyspiesza sam
Ссылка на основную публикацию