Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Volkswagen Polo 3, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoim Volkswagenem Polo 3 i nie możesz dowiedzieć się, skąd się on wywodzi, nie martw się, jesteśmy na tej stronie tylko po to, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na te problemy. Jeśli w twoim przypadku, twój Volkswagen Polo 3 zatrzymuje się podczas jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym przewodniku pomożemy Ci odkryć przyczynę problemu. Z przyjemnością odkryjesz jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może powodować wiele różnych problemów, więc spróbuj spojrzeć na nie z punktu widzenia tego, jak zachowuje się Twój Volkswagen Polo 3, gdy umiera podczas jazdy. Aby to zrobić, wymienimy teraz wszystkie części, które zostały zidentyfikowane jako zaniepokojone, oraz wyzwalacz ich awarii, gdy Volkswagen Polo 3 ginie podczas jazdy.

Volkswagen Polo 3 KTÓRY WYŁĄCZA MIMO JAZDY: ZAANGAŻOWANE CZĘŚCI

W rzeczywistości pomożemy Ci w badaniach nad pochodzenie Twojego Volkswagena Polo 3, który ginie podczas jazdy. Sprawdź wszystkie komponenty, które w przypadku uszkodzenia spowodują problem, przez który przechodzisz.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR to jeden z elementów, które przysparzają kierowcy sporo kłopotów. Oczywiście zawór ten zatyka się w miarę upływu czasu lub jest spowodowany „cichą” jazdą Volkswagena Polo 3. Może to prowadzić do słabej dyfuzji spalin, a przy całkowitym zapchaniu może prowadzić do utraty mocy i prawdopodobnie utknięcie na biegu jałowym. Przejrzyj ten kompletny przewodnik po problemach z zaworem EGR, aby uzyskać więcej informacji.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twój Volkswagen Polo 3 wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij sprawdzić swojej jednostki elektrycznej, czy jest to na przykład przewód uziemiający, który może wywołać zwarcie lub całkowicie uszkodzony obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. Jest to jedna z najbardziej skomplikowanych przyczyn do wykrycia… Radzimy spróbować znaleźć „spaloną” część przewodu uziemiającego, co oznaczałoby, że pomiędzy przewodem a nadwoziem powstał łuk elektryczny, jednak bezwzględnie będziesz musiał skontaktuj się ze specjalistą, aby rozwiązać ten problem.

SIŁOWNIK JAŁOWY

Celem tej części jest kontrolowanie prędkości biegu jałowego silnika Twojego Volkswagen Polo 3. Jeśli silnik Twojego Volkswagen Polo 3 zatrzymuje się bez ostrzeżenia podczas postoju, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia siłownika .

Weiterlesen:
Jak wyłączyć immobilizer Volkswagen Polo ?

POMPA PALIWA

Jedna z najbardziej racjonalnych przyczyn, bez paliwa, silnik przestaje pracować. Często z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. W obu przypadkach Twój Volkswagen Polo 3 może się pozbyć podczas jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

To samo odbicie, co odkryto wcześniej, jednak w tej sytuacji jest to ostatnia faza wlotu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik, a Twój Volkswagen Polo 3 może przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem pojawia się zwykle, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

PROBLEM NEIMAN

Neiman, w szczególności dotyczący wyłącznika zapłonu, od czasu do czasu spowoduje problemy i sprawi, że Volkswagen Polo 3 pozbędzie się go podczas jazdy. Ten element, który jest ważny przy uruchamianiu samochodu, służy również jako zabezpieczenie przed kradzieżą, które w przypadku awarii uniemożliwi normalną pracę Twojego Volkswagen Polo 3.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnią główną przyczyną zatrzymania Volkswagena Polo 3 podczas jazdy jest cewka zapłonowa. To pochodzenie ma znaczenie tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie równie dobrze można paść ofiarą zużytego akumulatora lub uszkodzonego alternatora. W obu przypadkach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi pracę Twojego Volkswagen Polo 3, ponieważ nie będzie już mógł zasilać głównych części silnika.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Polo 3, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Polo 3.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector