Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Volkswagen Polo 4, które mają problemy na biegu jałowym

Jeśli martwisz się o swój samochód, to trafiłeś we właściwe miejsce i tak, za pośrednictwem tej strony planujemy wspierać Cię w rozwiązywaniu drobnych problemów, które może powodować Twój Volkswagen Polo 4. Sprawdzimy teraz Twoje Volkswagen Polo 4, który nie pracuje prawidłowo , które mogą być prawie niewidoczne i od czasu do czasu ujawniać awarię ważnych części, ale nie jest to problem, który może pozostać niezauważony. Dlatego bardzo ważne jest, abyś zwrócił na to uwagę i postąpił słusznie, zaczynając szukać rozwiązania problemu. Aby odpowiedzieć na to pytanie, najpierw przyjrzymy się niektórym punktom, które należy przyjrzeć się Volkswagenowi Polo 4, który nie pracuje na biegu jałowym, a na końcu niektórym elementom, które mogą być winne Twojemu Volkswagen Polo 4, który nie pracuje na biegu jałowym.

Volkswagen Polo 4, KTÓRY NIE BĘDZIE WŁAŚCIWY NA BAZIE: RYZYKO I WSTĘPNE KONTROLE DO WYKONANIA

Przede wszystkim ważne jest, aby wiedzieć, że Twoje Środek Volkswagen Polo 4 nie trzyma się prawidłowo , jeśli zostanie zakłócony, ryzykujesz przedwczesne uszkodzenie części swojego samochodu. Ogólnie rzecz biorąc, oczekuje się, że obroty biegu jałowego Twojego Volkswagen Polo 4 powinny wynosić od 750 do 900 obr./min. Jeśli Twój Volkswagen Polo 4 nie pracuje na biegu jałowym lub prędkość biegu jałowego jest niestabilna, można to zauważyć po umiarkowanych wahaniach prędkości biegu jałowego Twojego Volkswagen Polo 4 od 100 obr./min do prędkości biegu jałowego jednostki silnika.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć alarm pasa w Volkswagen Polo 4 ?

Przyjrzymy się teraz bliżej punktom kontrolnym, które należy sprawdzić, aby zorientować się, że spust Twojego Volkswagena Polo 4 nie pracuje na biegu jałowym:

  • Wydanie elektroniczne: Niezależnie od tego, czy jest to problem z ECU, czy z czujnikiem, możesz mieć problem z jednostką silnikową w swoim ECU, sprawdź go za pomocą narzędzia diagnostycznego, a jeśli tak, skup się na usterce elektrycznej, może to oznaczać, że Twój Volkswagen Polo 4 nie pracuje na biegu jałowym i jest powodowana przez jedną z tych wad.
  • Analiza spalin: Jeśli zauważysz czarny dym, powinien to wskazywać na problem ze spalaniem lub wlotem. Jeśli zauważysz białe opary, prawdopodobnie jest to spowodowane wodą wewnątrz cylindrów, uważaj na uszczelkę głowicy!
  • Badanie bloku silnika: Upewnij się, że dobrze sprawdziłeś wszystkie węże Twojego Volkswagena Polo 4, złącza elektryczne, czujniki, zwykły otwór w wężu lub odłączony kabel mogą być przyczyną problemów.

Volkswagen Polo 4, KTÓRY NIE BĘDZIE BEZCZYNNY: ELEMENTY, KTÓRE MOGĄ TO POWODOWAĆ

W tej sekcji omówimy teraz części, które mogą sprawić, że Twój Volkswagen Polo 4 zacznie działać w zwolnionym tempie. Najpierw skupimy się na obawach związanych z pochodzeniem elektrycznym, a następnie na tych związanych z dopuszczeniem Twojego Volkswagena Polo 4.

Volkswagen Polo 4 JAŁOWA NIESTABILNA SPOWODOWANA AWARII ELEKTRYCZNEJ

  • Jednym z podstawowych czynników, przez które Twój Volkswagen Polo 4 nie będzie bezczynny, jest uszkodzenie, zabrudzenie lub po prostu złe podłączenie jednego z czujników do zasilania. Oto lista kluczowych rzeczy, które powinieneś sprawdzić, jeśli kiedykolwiek wystąpiła usterka wyświetlana na ECU. Sprawdź czujnik temperatury, przepływomierz powietrza i sondy lambda (w sumie 2).
  • Problem z czujnikiem: Podobnie jak w przypadku czujników, jest więcej niż prawdopodobne, że prosty uszkodzony czujnik jest źródłem twojego biegu jałowego, który nie pasuje do Volkswagen Polo 4. W konsekwencji sprawdź czujnik wałka rozrządu i górny czujnik martwego punktu.
  • Kłopoty z ECU: Wreszcie, twój ECU może być przyczyną twoich problemów z Volkswagenem Polo 4. Może to być spowodowane awarią elektryczną lub problemem z oprogramowaniem, w każdym razie udaj się do garażu w celu przeprogramowania lub sprawdzenia połączeń.
  • Sprawdź alternator, który, jeśli jest słaby, może być przyczyną problemu.
Weiterlesen:
Jak wyłączyć immobilizer Volkswagen Polo 8 ?

Volkswagen Polo 4 Zwolnił NIESTABILNY SPOWODOWANY WLOTEM

Oto możliwe przyczyny, dla których Twój Volkswagen Polo 4 nie nadąża na biegu jałowym z powodu problemu z dopływem powietrza.

  • Problem z wlotem paliwa: Twoja pompa wtrysku paliwa lub wtryskiwacze mogą być zatkane. Sprawdź również czujniki ciśnienia, które są częstymi przyczynami tego rodzaju problemów w Volkswagen Polo 4.
  • Problem z korpusem przepustnicy: Niemniej jednak w większości przypadków spotykanych w silnikach benzynowych korpus przepustnicy może być przyczyną niepracującego silnika Volkswagen Polo 4, spróbuj to sprawdzić.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Polo 4, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Polo 4.

Ссылка на основную публикацию