Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Volkswagen Polo 5, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoim Volkswagen Polo 5 i nie możesz dowiedzieć się, skąd pochodzi, nie martw się, jesteśmy tutaj tylko po to, aby pomóc Ci znaleźć rozwiązania tych problemów. Jeśli w twojej sytuacji, twój Volkswagen Polo 5 zatrzymuje się mimo jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym poradniku pomożemy Ci zlokalizować przyczynę problemu. Z przyjemnością odkryjesz jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może wywołać wiele różnych problemów, więc spróbuj spojrzeć na nie z punktu widzenia tego, jak zachowuje się Twój Volkswagen Polo 5, gdy umiera, chociaż napędowy. Aby to osiągnąć, wymienimy teraz wszystkie części, które zostały uznane za zaangażowane, oraz wyzwalacz ich awarii, gdy Volkswagen Polo 5 ginie podczas jazdy.

Volkswagen Polo 5, KTÓRY WYŁĄCZA MIMO JAZDY: CZĘŚCI, KTÓRE BĘDĄ OBJĘTE

W rzeczywistości pomożemy Ci w badaniach nad pochodzenie Twojego Volkswagena Polo 5, który ginie podczas jazdy. Zbadaj wszystkie elementy, które w przypadku uszkodzenia spowodują napotkany problem.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR jest jednym z elementów, które przysparzają kierowcy wiele kłopotów. Prawdę mówiąc, zawór ten ma zwyczaj zatykania się z upływem czasu lub spowodowany „cichą” jazdą Volkswagena Polo 5. Może to prowadzić do słabej dyfuzji spalin, a w przypadku całkowitego zablokowania do utraty mocy. i prawdopodobnie utknięcie na biegu jałowym. Przeczytaj ten kompletny przewodnik po problemach z zaworem EGR, aby uzyskać więcej informacji.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twój Volkswagen Polo 5 wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij sprawdzić swojego układu elektrycznego, czy jest to na przykład przewód uziemiający, który może spowodować zwarcie, czy też całkowicie uszkodzony obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. To jeden z najbardziej skomplikowanych motywów do wykrycia… Zalecamy, aby spróbować zlokalizować „spaloną” część przewodu uziemiającego, co wskazywałoby na powstanie łuku elektrycznego między przewodem a karoserią, jednak na pewno będzie to konieczne skontaktuj się z profesjonalistą, aby rozwiązać ten problem.

Weiterlesen:
Jak zainstalować radio samochodowe w moim Volkswagen Polo 3?

SIŁOWNIK JAŁOWY

Celem tej części jest kontrolowanie prędkości biegu jałowego silnika Twojego Volkswagen Polo 5. Jeśli jednostka silnika Volkswagen Polo 5 zatrzyma się niespodziewanie podczas postoju, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia siłownika .

POMPA PALIWA

Jeden z najbardziej logicznych motywów, bez paliwa, silnik przestaje pracować. Często z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. W obu przypadkach Twój Volkswagen Polo 5 może się zatrzymać podczas jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

To samo odbicie, co odkryto wcześniej, jednak w tej sytuacji jest to ostatnia faza dopływu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik i Twój Volkswagen Polo 5 może przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem pojawia się zwykle, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

PROBLEM NEIMAN

Neiman, głównie dotyczący stacyjki, może czasami powodować problemy i powodować zatrzymanie Volkswagena Polo 5 podczas jazdy. Ten element, który jest ważny przy uruchamianiu samochodu, służy również jako zabezpieczenie przed kradzieżą, które uniemożliwi normalne działanie Twojego Volkswagen Polo 5 w przypadku awarii.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnie najważniejsze wyjaśnienie, że Volkswagen Polo 5 zatrzymuje się, chociaż jazdą jest cewka zapłonowa. To pochodzenie ma znaczenie tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie możliwe jest również bycie ofiarą zużytego akumulatora lub uszkodzonego alternatora. W obu sytuacjach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi pracę Twojego Volkswagen Polo 5, ponieważ nie będzie on już w stanie zasilać najważniejszych części jednostki silnikowej.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volkswagena Polo 5, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Polo 5.

Weiterlesen:
Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Volkswagena Polo 5?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector