Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Volkswagen Polo 6, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoim Volkswagen Polo 6 i nie możesz dowiedzieć się, gdzie jest on spowodowany, nie martw się, jesteśmy na tej stronie internetowej, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na te problemy. Jeśli w twoim przypadku, twój Volkswagen Polo 6 zatrzymuje się podczas jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym poradniku pomożemy Ci odkryć przyczynę problemu. Z przyjemnością dowiesz się jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może powodować wiele różnych komplikacji, więc spróbuj spojrzeć na nie z perspektywy tego, jak zachowuje się Twój Volkswagen Polo 6, gdy umiera podczas jazdy. napędowy. Aby to osiągnąć, wymienimy teraz wszystkie części, które zostały zidentyfikowane jako zaangażowane, oraz przyczyną ich awarii, gdy Volkswagen Polo 6 ginie podczas jazdy.

Volkswagen Polo 6 KTÓRY WYŁĄCZA SIĘ PODCZAS JAZDY: OBJĘTE CZĘŚCI

W rzeczywistości pomożemy Ci w dochodzeniu w sprawie źródło Twojego Volkswagena Polo 6, który umiera podczas jazdy. Zbadaj wszystkie części, które w przypadku uszkodzenia będą przyczyną problemu, przez który przechodzisz.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR to jeden z elementów, który przysparza kierowcom sporo kłopotów. W rzeczywistości zawór ten zatyka się w miarę upływu czasu lub z powodu „cichej” jazdy Volkswagena Polo 6. Może to prowadzić do słabej dyfuzji spalin, a gdy jest całkowicie zablokowany, do utraty mocy i prawdopodobnie utknięcie na biegu jałowym. Przeczytaj ten obszerny przewodnik po powikłaniach związanych z zaworem EGR, aby uzyskać więcej informacji.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twój Volkswagen Polo 6 wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij spojrzeć na swoją jednostkę elektryczną, jeśli jest to na przykład przewód uziemiający, który może wywołać zwarcie lub całkowicie przerwany obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. Jest to jedna z najbardziej skomplikowanych przyczyn do wykrycia… Sugerujemy, abyś spróbował znaleźć „spaloną” część przewodu uziemiającego, co wskazywałoby, że pomiędzy kablem a nadwoziem powstał łuk elektryczny, jednak bezwzględnie będziesz musiał skontaktuj się ze specjalistą, aby rozwiązać ten problem.

Weiterlesen:
Jak przerobić 2-osobowego Volkswagena Polo 4 na 5-osobowego?

SIŁOWNIK JAŁOWY

Celem tej części jest kontrolowanie obrotów silnika na biegu jałowym Twojego Volkswagen Polo 6. Jeśli jednostka silnika Volkswagen Polo 6 zatrzyma się bez ostrzeżenia podczas postoju, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia Twojego Uruchamiacz.

POMPA PALIWA

Jeden z najbardziej oczywistych wyzwalaczy, bez paliwa, silnik przestaje działać. Często z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. Tak czy inaczej, Twój Volkswagen Polo 6 może się zatrzymać podczas jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

To samo odbicie, co odkryto wcześniej, jednak w tym scenariuszu jest to ostatnia faza wlotu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik i Twój Volkswagen Polo 6 może przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem zwykle pojawia się, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

PROBLEM NEIMAN

Neiman, głównie w odniesieniu do wyłącznika zapłonu, od czasu do czasu spowoduje problemy i spowoduje zatrzymanie Volkswagena Polo 6 podczas jazdy. Ten element, który ma kluczowe znaczenie dla uruchomienia pojazdu silnikowego, służy również jako zabezpieczenie przed kradzieżą, które uniemożliwi normalną pracę Twojego Volkswagen Polo 6 w przypadku awarii.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnim najważniejszym powodem zatrzymania się Volkswagena Polo 6 podczas jazdy jest cewka zapłonowa. To pochodzenie jest istotne tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie możliwe jest również bycie ofiarą zużytego akumulatora lub zepsutego alternatora. W obu przypadkach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi pracę Twojego Volkswagen Polo 6, ponieważ nie będzie już mógł zasilać najważniejszych części jednostki silnikowej.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagen Polo 6 znajdziesz w kategorii Volkswagen Polo 6.

Weiterlesen:
Światło stopu Volkswagen Polo 8 pozostaje włączone, co robić ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector