Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Volkswagen Touran, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoim Volkswagenem Touranem i nie możesz dowiedzieć się, skąd pochodzi, nie martw się, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć rozwiązania tych problemów. Jeśli w twojej sytuacji, twój Volkswagen Touran zatrzymuje się podczas jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym przewodniku pomożemy Ci odkryć przyczynę problemu. Z przyjemnością dowiesz się jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może powodować wiele różnych komplikacji, więc spróbuj spojrzeć na nie z punktu widzenia tego, jak zachowuje się Twój Volkswagen Touran, gdy umiera podczas jazdy. napędowy. Aby to zrobić, wypiszemy teraz listę wszystkich komponentów, które zostały zlokalizowane, a przyczyną ich awarii, gdy Volkswagen Touran ginie podczas jazdy.

Volkswagen Touran, KTÓRY WYŁĄCZA MIMO JAZDY: CZĘŚCI, KTÓRE BĘDĄ OBJĘTE

W rzeczywistości pomożemy Ci w dochodzeniu w sprawie pochodzenie Twojego Volkswagena Tourana, który ginie podczas jazdy. Sprawdź wszystkie komponenty, które w przypadku uszkodzenia będą przyczyną problemu, przez który przechodzisz.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR to jeden z elementów, które sprawiają kierowcy sporo kłopotów. W rzeczywistości zawór ten zatyka się w miarę upływu czasu lub jest spowodowany „cichą” jazdą Twojego Volkswagena Tourana. Może to prowadzić do słabej dyfuzji spalin, a przy całkowitym zablokowaniu do utraty mocy i zablokowania na biegu jałowym. Przeczytaj ten obszerny artykuł dotyczący komplikacji związanych z zaworem EGR, aby uzyskać więcej informacji.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twój Volkswagen Touran wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij spojrzeć na swój system elektryczny, jeśli jest to na przykład przewód uziemiający, który może spowodować zwarcie lub całkowicie przerwany obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. To jeden z najbardziej skomplikowanych motywów do wykrycia… Zalecamy, aby spróbować odkryć „spaloną” część przewodu uziemiającego, co wskazywałoby na powstanie łuku elektrycznego między przewodem a karoserią, niemniej jednak na pewno będzie to konieczne skontaktuj się z profesjonalistą, aby rozwiązać ten problem.

Weiterlesen:
Volkswagen Touran 2, który przechodzi w tryb awaryjny

SIŁOWNIK JAŁOWY

Zadaniem tego komponentu jest kontrolowanie prędkości biegu jałowego silnika Twojego Volkswagena Tourana. Jeśli silnik Twojego Volkswagena Tourana zatrzymuje się bez ostrzeżenia, gdy jesteś na postoju, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia siłownika.

POMPA PALIWA

Jedna z najbardziej logicznych przyczyn, bez paliwa, silnik przestaje działać. Czasami z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. W obu przypadkach Twój Volkswagen Touran może się zatrzymać podczas jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

To samo odbicie, co poprzednio, jednak w tej sytuacji jest to ostatnia faza wlotu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik, a Twój Volkswagen Touran może przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem zwykle pojawia się, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

PROBLEM NEIMAN

Neiman, głównie dotyczący stacyjki, może czasami sprawić Ci kłopoty i spowodować zatrzymanie Twojego Volkswagena Tourana podczas jazdy. Ta część, która jest ważna przy uruchamianiu samochodu, służy również jako zabezpieczenie przed kradzieżą, które uniemożliwi normalną pracę Twojego Volkswagena Tourana w przypadku awarii.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnim głównym powodem zatrzymania się Volkswagena Tourana podczas jazdy jest cewka zapłonowa. To pochodzenie jest istotne tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie równie dobrze można paść ofiarą zużytego akumulatora lub uszkodzonego alternatora. W obu sytuacjach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi pracę Twojego Volkswagena Tourana, ponieważ nie będzie już mógł zasilać głównych części silnika.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Volkswagenie Touranie, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Touran.

Weiterlesen:
Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Volkswagena Tourana?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector