Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Volkswagen Transporter, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoim Volkswagen Transporter i nie możesz dowiedzieć się, skąd się on wywodzi, nie martw się, jesteśmy tutaj tylko po to, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na te problemy. Jeśli w twojej sytuacji, twój Volkswagen Transporter zatrzymuje się podczas jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym przewodniku pomożemy Ci znaleźć przyczynę problemu. Z przyjemnością dowiesz się jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może powodować wiele różnych komplikacji, więc spróbuj sprawdzić je wszystkie z perspektywy tego, jak zachowuje się Twój Volkswagen Transporter, gdy umiera podczas jazdy. Aby to zrobić, wymienimy teraz wszystkie części, które zostały odkryte jako zaangażowane, oraz przyczyną ich awarii, gdy Volkswagen Transporter ginie podczas jazdy.

Volkswagen Transporter, KTÓRY wyłącza się PODCZAS JAZDY: ZAANGAŻOWANE CZĘŚCI

W rzeczywistości pomożemy Ci w dochodzeniu w sprawie pochodzenie Twojego Volkswagena Transportera, który ginie podczas jazdy. Sprawdź wszystkie komponenty, które w przypadku uszkodzenia będą przyczyną problemu, przez który przechodzisz.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR to jedna z części, która sprawia wiele kłopotów kierowcom. Rzeczywiście, zawór ten zatyka się w miarę upływu czasu lub jest powodowany „cichą” jazdą Twojego Volkswagena Transportera. Może to skutkować słabą dyfuzją spalin, a gdy jest całkowicie zatkany, utratą mocy i możliwym utknięciem na biegu jałowym. Przejrzyj ten szczegółowy przewodnik po komplikacjach z zaworem EGR, aby uzyskać więcej informacji.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twój Volkswagen Transporter wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij spojrzeć na swoją jednostkę elektryczną, jeśli jest to na przykład przewód uziemiający, który może spowodować zwarcie lub całkowicie przerwany obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. To jedna z najtrudniejszych do wykrycia przyczyn… Zachęcamy do poszukiwania „spalonej” części przewodu uziemiającego, co wskazywałoby na powstanie łuku elektrycznego między przewodem a karoserią, jednak na pewno będzie to konieczne skontaktuj się ze specjalistą, aby rozwiązać ten problem.

Weiterlesen:
Jak wymienić lusterko boczne w moim Volkswagen Transporter 5?

SIŁOWNIK JAŁOWY

Celem tego komponentu jest kontrolowanie obrotów silnika na biegu jałowym Twojego Volkswagena Transportera. Jeśli silnik Twojego Volkswagena Transportera nagle się zatrzyma podczas postoju, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia siłownika.

POMPA PALIWA

Jeden z najbardziej logicznych wyzwalaczy, bez paliwa, silnik przestaje działać. Czasami z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. W obu przypadkach Twój Volkswagen Transporter może się zatrzymać podczas jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

To samo odbicie, co widzieliśmy wcześniej, jednak w tej sytuacji jest to ostatnia faza wlotu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik i Twój Volkswagen Transporter może przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem pojawia się w większości przypadków, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

WYDANIE NEIMAN

Neiman, w szczególności dotyczący wyłącznika zapłonu, może od czasu do czasu sprawić Ci kłopoty i sprawić, że Twój Volkswagen Transporter zatrzyma się podczas jazdy. Ta część, która jest ważna przy uruchamianiu samochodu, służy również jako zabezpieczenie przed kradzieżą, które w przypadku awarii uniemożliwi normalną pracę Twojego Volkswagena Transportera.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnie główne wyjaśnienie, że Volkswagen Transporter zatrzymuje się, mimo że jedzie to cewka zapłonowa. To źródło ma znaczenie tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

Weiterlesen:
Gdzie umieścić płyn chłodzący w Volkswagen Transporter 5 ?

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie równie dobrze można paść ofiarą zużytego akumulatora lub uszkodzonego alternatora. W obu przypadkach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi pracę Twojego Volkswagena Transportera, ponieważ nie będzie on już w stanie zasilać głównych części silnika.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Transporter, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Volkswagen Transporter.

Ссылка на основную публикацию