Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wibracje na biegu jałowym Volkswagen Golf 7, co robić ?

Najnowsze samochody mają coraz większy budżet, czy to ze względu na serwis, czy też nieprzewidywalne awarie związane z całą nową technologią wbudowaną w samochody. Bardzo szybko martwimy się o najmniejsze oznaki słabości, a to dobrze, ponieważ problem w Volkswagenie Golfie 7 trzeba dość szybko rozwiązać, w przeciwnym razie będzie się pogarszał i wpłynie na dodatkowe podzespoły. W tym artykule zamierzamy odkryć rozwiązania dostępne dla Ciebie, jeśli jesteś ofiarą a Volkswagen Golf 7, który wibruje na biegu jałowym. Najpierw postaramy się dowiedzieć, dlaczego Twój Volkswagen Golf 7 wibruje na biegu jałowym, a po drugie, co zrobić, gdy drga na biegu jałowym.

Dlaczego mój Volkswagen Golf 7 ma wibracje na biegu jałowym?

Dlatego zaczynamy naszą stronę z treścią od wyzwalaczy Volkswagena Golfa 7, który wibruje na biegu jałowym. W tym celu będziemy musieli przyjrzeć się narządom, które mogą wywołać to drżenie. W szczególności zwrócimy uwagę na to, że Twój Volkswagen Golf 7 drży tylko na biegu jałowym, jeśli odczuwasz wibracje podczas przyspieszania na wibracjach Volkswagena Golfa 7, nie wahaj się zajrzeć na naszą stronę z treścią, która dotyczy tego problemu. Możemy już usunąć niektóre części samochodowe jako możliwe przyczynę tego problemu. W rzeczywistości, gdy stoisz, zwykle na biegu jałowym, możemy już wyczyścić skrzynię biegów, układ jezdny, łożyska, zawieszenia, sprzęgło i koło zamachowe. Z drugiej strony należy mieć świadomość, że silniki wysokoprężne mają tendencję do drgania znacznie bardziej niż silniki benzynowe, zwłaszcza starsze samochody.

Niemniej jednak złą informacją jest to, że powód, dla którego Twój Volkswagen Golf 7 trzęsie się na biegu jałowym, jest bezpośrednio związany z silnikiem. Główne motywy tej wibracji są bardzo często związane z dopływ paliwa do samochodu, zapłon lub ciche bloki silnika. Oto główne źródła tych wibracji i ich wpływ na zachowanie Twojego Volkswagena Golfa 7:

  • Wtrysk: Jeśli wtrysk w Twoim aucie jest uszkodzony i zaczyna się trząść, powinieneś wyczuć jakieś sprzężenie w silniku, tak jakby auto się ocierało.
  • Zapłon: Jeśli, z drugiej strony, występuje problem z zapłonem Twojego samochodu, niezależnie od tego, czy pochodzi on ze świecy zapłonowej, czy z pełnego zapłonu, będziesz odczuwać obawy co do zachowania jednostki silnika. Rzeczywiście, będą iskry, które się nie pojawią i może się zdarzyć, że jeden lub więcej z twoich cylindrów nie będzie działać.
  • Ciche bloki silnika: Najmniej frustrującym spustem trzęsącego się Volkswagena Golfa 7 na biegu jałowym są oczywiście ciche bloki silnika. Są rodzajem miękkiej plastikowej podkładki, która tłumi wszelkie drgania i drgania silnika Twojego samochodu. Kiedy się zużyją, tracą swój cel, a w konsekwencji wibracje powodowane przez silnik nasilają się
Weiterlesen:
Klimatyzacja w moim Volkswagenie Golfie 7 nie jest już zimna

.

Co się stanie, jeśli mój Volkswagen Golf 7 wibruje na biegu jałowym?

Przejdźmy do następnego kroku, teraz, gdy już udało Ci się zlokalizować początek swojego problemu lub przynajmniej ograniczyć możliwe wyzwalacze, wyjaśnimy Ci, że istnieją dostępne rozwiązania, aby rozwiązać każdy z tych problemów.

  • Wtrysk: Jeśli twój wtrysk jest wyzwalaczem, pierwszą rzeczą do zrobienia będzie użycie silnego środka czyszczącego, który dodasz do paliwa, będzie cię to kosztować około XNUMX euro, ale jeśli problem jest umiarkowany i tylko kilka zanieczyszczeń przeszkadza ich prawidłowe działanie, możesz przejść przez to bez konieczności wizyty w warsztacie. Jeśli to nie wystarczy, będziesz musiał zastanowić się nad całkowite czyszczenie wtrysku
  • Zapłon: Jeśli to Twój zapłon powoduje wibracje na biegu jałowym Twojego Volkswagena Golfa 7, musisz przejść przez zestaw diagnostyczny, aby uzyskać więcej informacji na temat dokładnego problemu. I rozważ wymianę wadliwych części lub regulację ECU
  • Silent Blocks: Ostatnią przyczyną wibracji podczas postoju Twojego Volkswagena Golfa 7 jest to, że wibracje pochodzą z cichych bloków silnika. To jest naprawa, która będzie Cię kosztować najmniej. Rzeczywiście, wymiana cichych bloków nie powinna kosztować więcej niż 200 €, udaj się do warsztatu, aby dokonać tej zmiany i zapobiec drganiom Twojego Volkswagena Golfa 7 na biegu jałowym.

Oto główne motywy i rozwiązania, aby rozwiązać Twój problem z drganiami na biegu jałowym w Volkswagenie Golfie 7, jeśli dodatkowo do potrząsania nie wytrzymuje biegu jałowego, nie wahaj się zapoznać z naszym artykułem na ten temat.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 7, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 7.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector