Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wibracje na biegu jałowym Volkswagen Transporter 6, co robić ?

Najnowsze samochody mają coraz większy budżet, czy to ze względu na serwis, czy nieprzewidziane awarie związane z całą nową technologią montowaną w samochodach. Zwykle dość szybko martwimy się o najmniejszy wskaźnik słabości, a to dobrze, ponieważ problem w Volkswagen Transporter 6 musi być rozwiązany dość szybko, w przeciwnym razie pogorszy się i wpłynie na części pomocnicze. W tym artykule zamierzamy sprawdzić rozwiązania dostępne dla Ciebie, jeśli jesteś ofiarą a Volkswagen Transporter 6, który wibruje na biegu jałowym. Najpierw postaramy się dowiedzieć, dlaczego Twój Volkswagen Transporter 6 wibruje na biegu jałowym, a po drugie, co zrobić, gdy masz drgania na biegu jałowym.

Dlaczego mój Volkswagen Transporter 6 ma wibracje na biegu jałowym?

Treść naszego artykułu zaczynamy więc od początków Volkswagena Transportera 6, który wibruje na biegu jałowym. W tym celu będziemy musieli przyjrzeć się częściom, które mogą wywołać to drżenie. Skoncentrujemy się głównie na tym, że Twój Volkswagen Transporter 6 trzęsie się tylko na biegu jałowym, jeśli odczuwasz drgania podczas przyspieszania na drganiach Volkswagena Transportera 6, nie wahaj się przeczytać treści naszego artykułu, który odnosi się do tego zagadnienia. Możemy już wyeliminować niektóre części jako możliwe odpowiedzialne za ten problem. W rzeczywistości, gdy stoisz, zwykle na biegu jałowym, możemy już wyczyścić skrzynię biegów, układ jezdny, łożyska, zawieszenia, sprzęgło i koło zamachowe. Z drugiej strony powinieneś wiedzieć, że silniki wysokoprężne zwykle wibrują znacznie bardziej niż silniki benzynowe, szczególnie starsze samochody.

Jednak złą informacją jest to, że powód, dla którego Twój Volkswagen Transporter 6 trzęsie się na biegu jałowym, jest bezpośrednio związany z silnikiem. Główne wyzwalacze tej wibracji są często związane z: zasilanie paliwem samochodu, stacyjka lub ciche bloki silnika. Oto główne źródła tych wibracji i ich wpływ na zachowanie Twojego Volkswagena Transportera 6:

  • Wtrysk: Jeśli ma to wpływ na wtrysk w twoim samochodzie i motywuje on drżenie, powinieneś poczuć jakieś sprzężenie w silniku, tak jakby samochód się pasł.
  • Zapłon: Jeśli, alternatywnie, problem dotyczy zapłonu Twojego samochodu, niezależnie od tego, czy pochodzi on ze świecy zapłonowej, czy też z pełnego zapłonu, odczujesz problemy z zachowaniem silnika Twojego silnika. W rzeczywistości będą iskry, które się nie rozwiną i może się zdarzyć, że jeden lub więcej z twoich cylindrów nie będzie działać.
  • Ciche bloki silnika: Najmniej uciążliwym spustem Volkswagena Transportera 6 trzęsącego się na biegu jałowym są z pewnością ciche bloki silnika. Są rodzajem miękkiej plastikowej podkładki, która tłumi wszelkie drgania i drgania silnika Twojego samochodu. Kiedy się zużyją, zwykle tracą swój cel, a w konsekwencji zwiększają się wibracje spowodowane przez silnik
Weiterlesen:
Volkswagen Transporter, który przyspiesza sam

.

Co się stanie, jeśli mój Volkswagen Transporter 6 wibruje na biegu jałowym?

Przejdźmy do następnego kroku, teraz, gdy już zająłeś się odnalezieniem źródła swojego problemu lub przynajmniej obniżeniem możliwych motywów, nauczymy Cię, że istnieją dostępne rozwiązania dla rozwiązania każdego z tych problemów.

  • Wtrysk: Jeśli twój wtrysk jest wyzwalaczem, pierwszą rzeczą do zrobienia będzie użycie silnego środka czyszczącego, który dodasz do paliwa, będzie cię to kosztować około dziesięciu euro, ale jeśli problem jest drobny i tylko kilka zanieczyszczeń blokuje ich prawidłowe działanie, poradzisz sobie bez konieczności wizyty w warsztacie. Jeśli to nie wystarczy, będziesz musiał zastanowić się nad całkowite czyszczenie wtrysku
  • Zapłon: Jeśli to Twój zapłon powoduje wibracje na biegu jałowym Twojego Volkswagena Transportera 6, musisz przejść przez zestaw diagnostyczny, aby uzyskać więcej informacji na temat dokładnego problemu. I rozważ wymianę wadliwych części lub regulację ECU
  • Silent Blocks: Ostatnią przyczyną wibracji podczas postoju Twojego Volkswagena Transportera 6 jest to, że wibracje pochodzą z cichych bloków silnika. To jest naprawa, która będzie Cię kosztować najmniej. W rzeczywistości wymiana cichych bloków nie powinna kosztować więcej niż 200 €, udaj się do warsztatu, aby dokonać tej zmiany i zapobiec drganiom Twojego Volkswagena Transportera 6 na biegu jałowym.

Oto główne motywy i odpowiedzi, aby rozwiązać Twój problem z wibracjami na biegu jałowym w Volkswagen Transporter 6, jeśli oprócz potrząsania nie utrzymuje biegu jałowego, nie wahaj się zapoznać z naszym artykułem na ten temat.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Transporter 6, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Volkswagen Transporter 6.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector