Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka utknęła w Bmw X2

Postaramy się ponownie dzisiaj pomóc Ci naprawić drobne komplikacje związane z Twoim samochodem. Nie tak dawno widzieliśmy, jak odblokować klapę paliwa, czy korek wlewu paliwa, dziś przyjrzymy się irytującej kwestii, która może być niebezpieczna w złych warunkach pogodowych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Bmw X2 . Aby temu zaradzić, najpierw spróbujemy zrozumieć, dlaczego wycieraczki w Twoim Bmw X2 pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Bmw X2 blokuje się?

Zaczniemy więc naszą stronę z treścią od wyjaśnień zablokowane wycieraczki Twojego Bmw X2 . Na początek przyjrzymy się wycieraczkom przednim, a za drugim razem wycieraczce tylnej.

Dlaczego przednie wycieraczki w moim Bmw X2 zacinają się w górnej lub dolnej pozycji?

Będziemy poruszać się po jednym na raz różne komplikacje, które mogą powodować zablokowanie przednich wycieraczek Twojego Bmw X2 :

  • Jedna z najczęstszych przyczyn zacinania się wycieraczek przednich w Twoim Bmw X2 jest związana z jednostką silnika, która je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i ostatecznie muszą zostać wymienione. Powinieneś zauważ przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej powszechne, ale nadal może się zdarzyć, jest to, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane w wyniku przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, sprawdź do osi piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki działają wolniej, szybko sprawdź przyczynę awarii, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Bmw X2 mogą nie działać z powodu wadliwego Comodo. Aby to ocenić, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, za problem odpowiada comodo.
  • Wreszcie ostatnia możliwość, przednie wycieraczki twojego Bmw X2 są zablokowane w wyniku awarii zasilania, więc będziesz musiał zweryfikować dwie części samochodowe, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Wibracje zmiany biegów w Bmw X2 ?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby zablokowała się w moim Bmw X2?

Jeśli chodzi o utknęła wycieraczka tylnej szyby Twojego Bmw X2 , korzenie twoich komplikacji są mniej więcej takie same. Chociaż z tyłu samochodu znajduje się tylko jedna wycieraczka, nadal istnieją dedykowane części samochodowe, które mogą powodować komplikacje tylko na tylnej szybie Twojego Bmw X2. Dlatego upewnij się, że przeprowadzasz podobne kontrole, jak w poprzedniej części tej strony z treścią.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczkę w moim Bmw X2?

Na koniec, w tej drugiej części, zobaczymy, jakie rozwiązania są dla Ciebie dostępne, aby upewnić się, że wycieraczki w Twoim Bmw X2 zostaną odblokowane i będą ponownie działać skutecznie.

Jak odblokować wycieraczki mojego Bmw X2?

Jeśli chodzi o wycieraczki przedniej szyby lub wycieraczki tylnej szyby, rozwiązania będą podobne i w tej części nakreślimy je po kolei, to od Ciebie zależy, czy dopasujesz je do części, która Cię dotyczy. Jeśli masz inne komplikacje blokujące, takie jak drzwi paliwa zablokowane w Bmw X2, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym artykułem na ten temat.

  • W takim przypadku będziesz musiał znaleźć jednostkę silnika, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uważaj, że musi być ich kilka związanych z różnymi prędkościami zamiatania), a następnie zdejmij szczotki i drążek. Na koniec będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w swoim Bmw X2

    .

  • W takiej sytuacji wymiana komoda będzie dość prosta, ale droga, część kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będzie można zdemontować kommodo, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie odłączając ją i zdejmując to za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Zablokowana wycieraczka Bmw X2 spowodowana awarią zasilania: W tej ostatniej sytuacji będziesz musiał znaleźć przyczynę awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić uszkodzoną część
Weiterlesen:
Jak wyregulować hamulec ręczny w Bmw X2?

.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Bmw X2, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Bmw X2.

Ссылка на основную публикацию