Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana na Ram ProMaster City

W tym artykule ponownie postaramy się pomóc Ci rozwiązać małe problemy związane z Twoim pojazdem silnikowym. Niedawno widzieliśmy, jak odblokować klapę wlewu paliwa lub korek wlewu paliwa, w tym artykule przyjrzymy się irytującemu problemowi, który może być niebezpieczny w złych warunkach pogodowych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła na Ram ProMaster City . Aby temu zaradzić, najpierw spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki w Twoim Ram ProMaster City pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Ram ProMaster City utknęła?

Zaczniemy więc nasz artykuł od wyjaśnień zablokowane wycieraczki twojego Ram ProMaster City . Najpierw zajrzymy do wycieraczek przednich, a za drugim razem do wycieraczek tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Ram ProMaster City zacinają się w górnej lub dolnej pozycji?

Przejdziemy jeden po drugim przez różne problemy, które mogą spowodować zablokowanie wycieraczek przednich Ram ProMaster City :

  • Jeden z najbardziej podstawowych motywów zacinania się wycieraczek przednich w Twoim Ram ProMaster City jest związany z jednostką silnika, która je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i ostatecznie muszą zostać wymienione. Powinieneś dowiedz się przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej podstawowe, ale nadal może się zdarzyć, jest to, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, spójrz w górę do osi piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, odkryjesz, że przednie wycieraczki pracują wolniej, sprawdź dość szybko przyczynę problemu, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Ram ProMaster City mogą nie działać z powodu wadliwego Comodo. Aby to przetestować, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, za problem odpowiada comodo.
  • Wreszcie, ostatnia okazja, przednie wycieraczki twojego Ram ProMaster City są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał sprawdzić dwie części, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
GPS Ram ProMaster nie działa Ram ProMaster

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Ram ProMaster City zablokowała się?

Jeśli chodzi o zablokowana wycieraczka tylnej szyby Twojego Ram ProMaster City , źródła twoich problemów są mniej więcej takie same. Chociaż z tyłu pojazdu silnikowego znajduje się tylko jedna wycieraczka, nadal istnieją dedykowane części, które mogą powodować problemy tylko na tylnej szybie Ram ProMaster City. Pamiętaj więc, aby przeprowadzić te same śledztwa, co w poprzedniej części tego artykułu.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczkę w moim Ram ProMaster City?

Na koniec, w tej drugiej sekcji, zobaczymy, jakie rozwiązania są dostępne, aby upewnić się, że wycieraczki w twoim Ram ProMaster City są odblokowane i że znów działają poprawnie.

Jak odblokować wycieraczki mojego Ram ProMaster City?

Niezależnie od tego, czy chodzi o wycieraczki przedniej szyby, czy wycieraczkę tylnej szyby, rozwiązania będą takie same i szczegółowo je opiszemy w tej części, od Ciebie zależy, czy je dostosujesz do części, która Cię dotyczy. Jeśli masz inne problemy z blokowaniem, takie jak drzwi paliwa zablokowane w Ram ProMaster City, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym artykułem na ten temat.

  • W takim przypadku będziesz musiał zlokalizować zespół silnika, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uwaga musi być ich kilka związanych z różnymi prędkościami zamiatania), następnie zdjąć szczotki i drążek. W końcu będziesz musiał odkręcić te punkty kotwiczenia, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek na swoim Ram ProMaster City

    .

  • W tym scenariuszu wymiana komoda będzie dość łatwa, ale kosztowna, część kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będzie można zdemontować kommodo, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając i zdejmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Wycieraczka Ram ProMaster City zablokowana z powodu awarii zasilania: W tym ostatnim scenariuszu będziesz musiał zlokalizować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić uszkodzoną część
Weiterlesen:
Jak złożyć lusterka boczne na Ram ProMaster?

.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Ram ProMaster City, przejdź do naszej kategorii Ram ProMaster City.

Ссылка на основную публикацию