Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w BMW serii 4

Dziś ponownie postaramy się pomóc Ci zaradzić drobnym komplikacjom związanym z Twoim samochodem. Ostatnio widzieliśmy, jak odblokować klapę wlewu paliwa, czy korek wlewu paliwa, dziś skupimy się na irytującym problemie, który może być niebezpieczny w złych warunkach pogodowych, będąc ofiarą wycieraczka zablokowana w BMW serii 4 . Aby temu zaradzić, najpierw spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki w Twoim BMW serii 4 pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego BMW serii 4 blokuje się?

Zaczniemy więc naszą stronę z treścią od przyczyn zablokowane wycieraczki Twojego BMW serii 4 . Na początek skupimy się na wycieraczkach przednich, a za drugim razem na wycieraczkach tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki w moim BMW serii 4 zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Przejdziemy jeden po drugim przez różne komplikacje, które mogą powodować blokowanie się wycieraczek przednich w Twoim BMW serii 4 :

  • Jedna z najczęstszych przyczyn zacinania się wycieraczek przednich w Twoim BMW serii 4 jest związana z jednostką silnika, która je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i ostatecznie muszą zostać wymienione. Powinieneś dowiedz się przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej powszechne, ale nadal może się zdarzyć, jest to, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane w wyniku przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, spójrz na oś piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki pracują wolniej, sprawdź szybko przyczynę awarii, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego BMW serii 4 mogą nie działać z powodu uszkodzenia Comodo. Aby to przetestować, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, za problem odpowiada comodo.
  • Wreszcie ostatnia okazja, przednie wycieraczki Twojego BMW serii 4 są zablokowane w wyniku awarii zasilania, więc będziesz musiał sprawdzić dwie części samochodowe, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Bmw Serie 4 F32, który już nie przyspiesza

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby zablokowała się w moim BMW serii 4?

Jeśli chodzi o zablokowana wycieraczka tylnej szyby Twojego BMW serii 4 , początki twoich komplikacji są mniej więcej takie same. Pomimo tego, że z tyłu Twojego samochodu jest tylko jedno pióro wycieraczki, nadal jest kilka dedykowanych części samochodowych, które mogą powodować komplikacje tylko na tylnej szybie Twojego BMW serii 4. Pamiętaj więc, aby przeprowadzić podobne dochodzenia, jak w poprzednim elemencie tej strony z treścią.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczkę w moim BMW serii 4?

Na koniec, aby wykonać tę drugą część, zobaczymy, jakie rozwiązania są dla Ciebie dostępne, aby mieć pewność, że wycieraczki w Twoim BMW serii 4 są odblokowane i znów działają skutecznie.

Jak odblokować wycieraczki w moim BMW serii 4?

Niezależnie od tego, czy chodzi o wycieraczki przedniej szyby, czy wycieraczkę tylnej szyby, rozwiązania będą podobne i przedstawimy je po kolei w tym elemencie, od Ciebie zależy, czy je dostosujesz do elementu, który Cię dotyczy. Jeśli masz inne komplikacje blokujące, takie jak zablokowane drzwiczki wlewu paliwa w BMW serii 4, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym artykułem na temat tego problemu.

  • W takim przypadku będziesz musiał zidentyfikować jednostkę silnika, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uważaj, że musi być część z nich związana z różnymi prędkościami zamiatania), następnie wyjmij szczotki i drążek. Na koniec będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na cichych blokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w swoim BMW serii 4

    .

  • W takiej sytuacji wymiana komoda będzie dość łatwa, ale kosztowna, element kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będziesz mógł zdemontować kommodo, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając a wyjmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Wycieraczka BMW serii 4 zablokowana z powodu awarii zasilania: W tej ostatniej sytuacji będziesz musiał zidentyfikować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić wadliwy element
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik szyby w BMW serii 4?

.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków dotyczących BMW serii 4, przejdź do naszej kategorii BMW serii 4.

Ссылка на основную публикацию