Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w BMW serii 5

Dziś ponownie postaramy się pomóc Ci rozwiązać drobne komplikacje związane z Twoim pojazdem silnikowym. Niedawno odkryliśmy, jak odblokować wlew paliwa lub korek wlewu paliwa, dziś skoncentrujemy się na irytującym problemie, który może być niebezpieczny w złych warunkach pogodowych, będąc ofiarą wycieraczka zablokowana w BMW serii 5 . Aby temu zaradzić, najpierw spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki w Twoim BMW serii 5 pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego BMW serii 5 blokuje się?

Więc zaczniemy naszą stronę z treścią z przyczynami zablokowane wycieraczki Twojego BMW serii 5 . W pierwszej kolejności skoncentrujemy się na wycieraczkach przednich, a za drugim razem na wycieraczkach tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki w moim BMW serii 5 zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Przejdziemy jeden po drugim przez różne komplikacje, które mogą spowodować zablokowanie wycieraczek przednich w Twoim BMW serii 5 :

  • Jedną z najczęstszych przyczyn zacinania się wycieraczek przednich w Twoim BMW serii 5 jest silnik, który je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i ostatecznie muszą zostać wymienione. Powinieneś zauważ przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej powszechne, ale nadal może się zdarzyć, jest to, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, spójrz do osi piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki pracują wolniej, szybko sprawdź przyczynę problemu, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego BMW serii 5 nie będą działać z powodu wadliwego Comodo. Aby to sprawdzić, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, za problem odpowiada comodo.
  • Wreszcie ostatnia okazja, przednie wycieraczki Twojego BMW serii 5 są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał sprawdzić dwie części, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim Bmw Serie 5?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby zablokowała się w moim BMW serii 5?

Jeśli chodzi o zablokowana wycieraczka tylnej szyby Twojego BMW serii 5 , korzenie twoich problemów są mniej więcej takie same. Chociaż z tyłu pojazdu silnikowego jest tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją specjalne części, które mogą powodować komplikacje tylko na tylnej szybie BMW serii 5. Pamiętaj więc, aby przeprowadzić te same inspekcje, które wykryto w poprzednim składniku tej strony z treścią.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczkę w moim BMW serii 5?

Na koniec, aby wykonać tę drugą część, zobaczymy, jakie rozwiązania są dostępne, aby upewnić się, że wycieraczki w Twoim BMW serii 5 są odblokowane i znów działają prawidłowo.

Jak odblokować wycieraczki w moim BMW serii 5?

Niezależnie od tego, czy chodzi o wycieraczki przedniej szyby, czy wycieraczkę tylnej szyby, rozwiązania będą takie same i będziemy je podświetlać jeden po drugim w tym elemencie, od Ciebie zależy, czy dostosujesz je do elementu, który Cię dotyczy. Jeśli masz inne komplikacje blokujące, takie jak zakleszczenie klapki wlewu paliwa w BMW serii 5, nie wahaj się zapoznać z naszym artykułem na ten temat.

  • W takim przypadku będziesz musiał zlokalizować silnik, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uwaga musi być część z nich związana z różnymi prędkościami zamiatania), a następnie wyjąć szczotki i drążek. Na koniec będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w swoim BMW serii 5

    .

  • W tym scenariuszu wymiana komoda będzie dość prosta, ale droga, element kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będzie można zdemontować komando, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie odłączając ją i zdejmując to za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Wycieraczka BMW serii 5 zablokowana z powodu awarii zasilania: W tym ostatnim scenariuszu będziesz musiał zlokalizować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić wadliwy element
Weiterlesen:
Jak zainstalować czujniki parkowania w BMW Seria 5 ?

.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat BMW serii 5, spójrz na kategorię BMW serii 5.

Ссылка на основную публикацию