Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Chevrolecie Captiva

Postaramy się ponownie w tym artykule, aby pomóc Ci zaradzić małym komplikacjom związanym z Twoim pojazdem silnikowym. Nie tak dawno widzieliśmy, jak odblokować klapę paliwa lub korek wlewu paliwa, w tym artykule przyjrzymy się irytującemu problemowi, który może być niebezpieczny w złych warunkach klimatycznych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Chevrolecie Captiva . Aby odpowiedzieć na to pytanie, po pierwsze spróbujemy zrozumieć, dlaczego wycieraczki w Twoim Chevrolecie Captiva pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Chevroleta Captiva utknęła?

Zaczniemy więc nasz artykuł od powodów, dla których zablokowane wycieraczki Twojego Chevroleta Captiva . Najpierw zajrzymy do wycieraczek przednich, a za drugim razem do wycieraczek tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Chevroleta Captiva zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Będziemy przechodzić przez jeden po drugim różne komplikacje, które mogą spowodować zablokowanie się przednich wycieraczek w Twoim Chevrolet Captiva :

  • Jednym z najczęstszych powodów zacinania się wycieraczek w Twoim Chevrolecie Captiva jest silnik, który je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i ostatecznie muszą zostać wymienione. Powinieneś dowiedz się przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej powszechne, ale nadal może się zdarzyć, jest to, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, sprawdź do osi piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki działają wolniej, sprawdź dość szybko przyczynę awarii, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Chevroleta Captiva mogą nie działać z powodu wadliwego Comodo. Aby to przetestować, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, winę za problem ponosi comodo.
  • Wreszcie ostatnia możliwość, przednie wycieraczki Twojego Chevroleta Captiva są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał sprawdzić dwie części samochodowe, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Wibracje pedału hamulca w Chevrolet Captiva ?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Chevrolecie Captiva zablokowała się?

Jeśli chodzi o zablokowana wycieraczka tylnej szyby Twojego Chevroleta Captiva , początki twoich komplikacji są mniej więcej takie same. Niemniej jednak z tyłu Twojego pojazdu silnikowego jest tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją dedykowane części samochodowe, które mogą powodować komplikacje tylko na tylnej szybie Twojego Chevroleta Captiva. Dlatego upewnij się, że wykonujesz te same inspekcje, co w poprzednim elemencie tego artykułu.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczki w moim Chevrolecie Captiva?

Na koniec, w tej drugiej części, zobaczymy, jakie rozwiązania są dla Ciebie dostępne, aby mieć pewność, że wycieraczki Twojego Chevroleta Captiva zostaną odblokowane i znów będą działać skutecznie.

Jak odblokować wycieraczki mojego Chevroleta Captivy?

Niezależnie od tego, czy chodzi o wycieraczki przedniej szyby, czy wycieraczkę tylnej szyby, rozwiązania będą takie same i będziemy je podświetlać jedno po drugim w tym komponencie, od Ciebie zależy, czy dostosujesz je do komponentu, który Cię dotyczy. Jeśli masz inne komplikacje blokujące, takie jak zakleszczenie klapy wlewu paliwa w Chevrolecie Captiva, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszym artykule na temat tego problemu.

  • W takim przypadku będziesz musiał zlokalizować silnik, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uwaga musi być część z nich związana z różnymi prędkościami zamiatania), a następnie wyjąć szczotki i drążek. Na koniec będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na cichych blokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w swoim Chevrolecie Captiva

    .

  • W tej sytuacji wymiana komoda będzie dość prosta, ale droga, element kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będziesz mógł zdemontować komando, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając i zdejmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Wycieraczka Chevrolet Captiva zablokowana z powodu awarii zasilania: W tej ostatniej sytuacji będziesz musiał zlokalizować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić wadliwy element
Weiterlesen:
Jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w moim Chevrolecie Captiva?

.

Jeśli chcesz uzyskać więcej samouczków na temat Chevroleta Captiva, przejdź do naszej kategorii Chevrolet Captiva.

Ссылка на основную публикацию