Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Genesis G80

Dziś ponownie postaramy się pomóc Ci w rozwiązaniu drobnych komplikacji związanych z Twoim pojazdem silnikowym. Niedawno odkryliśmy, jak odblokować klapę wlewu paliwa lub korek wlewu paliwa, dziś przyjrzymy się irytującemu problemowi, który może być niebezpieczny w złych warunkach pogodowych, będąc ofiarą wycieraczka zablokowana na Genesis G80 . Aby odpowiedzieć na to pytanie, po pierwsze spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki w Twoim Genesis G80 pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Genesis G80 blokuje się?

Zaczniemy więc naszą treść od przyczyn zakleszczone wycieraczki Twojego Genesis G80 . Na początek przyjrzymy się wycieraczkom przednim, a za drugim razem wycieraczce tylnej.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Genesis G80 zacinają się w górnej lub dolnej pozycji?

Przejdziemy jeden po drugim przez różne komplikacje, które mogą powodować blokowanie się wycieraczek przednich Genesis G80 :

  • Jedna z najbardziej podstawowych przyczyn zacinania się wycieraczek przednich w Genesis G80 jest związana z silnikiem, który je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i ostatecznie muszą zostać wymienione. Powinieneś dowiedz się przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej podstawowe, ale nadal może się zdarzyć, jest to, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, spójrz na oś piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki działają wolniej, sprawdź dość szybko przyczynę problemów, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Genesis G80 mogą nie działać z powodu wadliwego Comodo. Aby to ocenić, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, za problem odpowiada comodo.
  • Wreszcie ostatnia okazja, przednie wycieraczki twojego Genesis G80 są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał sprawdzić dwie części, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Jak wymienić filtr kabinowy w moim Genesis G80?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Genesis G80 zablokowała się?

Jeśli chodzi o zablokowana wycieraczka tylnej szyby Twojego Genesis G80 , źródła twoich problemów są mniej więcej takie same. Chociaż z tyłu pojazdu silnikowego znajduje się tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją pewne dedykowane części, które mogą powodować komplikacje tylko na tylnej szybie Twojego Genesis G80. Pamiętaj więc, aby przeprowadzić podobne inspekcje, jak wykryto w poprzedniej części tej treści.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczkę w moim Genesis G80?

Na koniec, aby wykonać tę drugą część, zobaczymy, jakie rozwiązania są dostępne, aby zapewnić, że wycieraczki w Twoim Genesis G80 zostaną odblokowane i będą ponownie działać skutecznie.

Jak odblokować wycieraczki mojego Genesis G80?

Niezależnie od tego, czy chodzi o wycieraczki przedniej szyby, czy wycieraczkę tylnej szyby, rozwiązania będą podobne i w tej części opiszemy je jedno po drugim, od Ciebie zależy, czy dostosujesz je do części, która Cię dotyczy. Jeśli masz inne komplikacje blokujące, takie jak drzwi paliwa zablokowane w Genesis G80, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym artykułem na ten temat.

  • W takim przypadku będziesz musiał znaleźć silnik, następnie odłączyć kable zasilające tego (uwaga, musi być ich kilka związanych z różnymi prędkościami zamiatania), a następnie wyjąć szczotki i drążek. Na koniec będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w Genesis G80

    .

  • W takiej sytuacji wymiana komoda będzie dość prosta, ale droga, część kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będziesz mógł zdemontować kommodo, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając i zdejmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Zablokowana wycieraczka Genesis G80 spowodowana awarią zasilania: W tej ostatniej sytuacji będziesz musiał znaleźć źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić uszkodzoną część
Weiterlesen:
Wibracje pedału hamulca w Genesis G80 ?

.

Aby odkryć więcej wskazówek dotyczących Genesis G80, spójrz na kategorię Genesis G80.

Ссылка на основную публикацию