Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Mercedesie Classe A 3

W tym artykule postaramy się ponownie pomóc w rozwiązaniu drobnych problemów związanych z pojazdem silnikowym. Niedawno widzieliśmy, jak odblokować drzwiczki wlewu paliwa lub korek wlewu paliwa, w tym artykule skoncentrujemy się na denerwującej kwestii, która może być niebezpieczna w złych warunkach klimatycznych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Mercedesie Classe A 3 . Aby temu zaradzić, po pierwsze spróbujemy zrozumieć, dlaczego wycieraczki w Twoim Mercedesie Classe A 3 pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Mercedesa Classe A 3 blokuje się?

Zaczniemy więc naszą treść od wyjaśnień zakleszczone wycieraczki Twojego Mercedesa Classe A 3 . W pierwszej kolejności skoncentrujemy się na wycieraczkach przednich, a za drugim razem na wycieraczkach tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki w moim Mercedesie Classe A 3 zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Przejdziemy jeden po drugim przez różne problemy, które mogą spowodować zablokowanie wycieraczek przednich Twojego Mercedesa Classe A 3 :

  • Jedna z najbardziej podstawowych przyczyn zacinania się wycieraczek przednich w Twoim Mercedesie Classe A 3 jest związana z jednostką silnika, która je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i ostatecznie muszą zostać wymienione. Powinieneś zauważ przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej podstawowe, ale nadal może się zdarzyć, jest to, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, spójrz w górę do osi piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki działają wolniej, sprawdź dość szybko przyczynę awarii, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Mercedesa Classe A 3 mogą nie działać z powodu uszkodzonego Comodo. Aby to ocenić, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, za problem odpowiada comodo.
  • Wreszcie ostatnia możliwość, przednie wycieraczki Twojego Mercedesa Classe A 3 są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał zweryfikować dwie części samochodowe, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Zakleszczony bagażnik w Mercedesie Classe A 3, co mogę zrobić ?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby zablokowała się w moim Mercedesie Classe A 3?

Jeśli chodzi o utknęła wycieraczka tylnej szyby Twojego Mercedesa Classe A 3 , korzenie twoich komplikacji są mniej więcej takie same. Niemniej jednak z tyłu Twojego pojazdu silnikowego jest tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją dedykowane części samochodowe, które mogą powodować problemy tylko na tylnej szybie Twojego Mercedesa Classe A 3. Dlatego upewnij się, że przeprowadzasz podobne inspekcje, jak w poprzedniej części tej treści.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczkę w moim Mercedesie Classe A 3?

Na koniec, w drugiej części, zobaczymy, jakie rozwiązania są dla Ciebie dostępne, aby upewnić się, że wycieraczki Twojego Mercedesa Classe A 3 są odblokowane i znów działają prawidłowo.

Jak odblokować wycieraczki mojego Mercedesa Classe A 3?

Niezależnie od tego, czy chodzi o wycieraczki przedniej szyby, czy wycieraczkę tylnej szyby, rozwiązania będą podobne i w tej części opiszemy je po kolei, od Ciebie zależy, czy dostosujesz je do części, która Cię dotyczy. Jeśli masz inne problemy z blokowaniem, takie jak zakleszczenie drzwiczek paliwa w Mercedesie Classe A 3, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszym artykule na ten temat.

  • W takim przypadku będziesz musiał zlokalizować jednostkę silnika, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uważaj, że niektóre z nich muszą być związane z różnymi prędkościami zamiatania), a następnie zdejmij szczotki i drążek. W końcu będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w swoim Mercedesie Classe A 3

    .

  • W tym scenariuszu wymiana komoda będzie dość łatwa, ale kosztowna, część kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będziesz mógł zdemontować komando, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając a wyjmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Zablokowana wycieraczka Mercedes Classe A 3 spowodowana awarią zasilania: W tym ostatnim scenariuszu będziesz musiał zlokalizować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić uszkodzoną część
Weiterlesen:
Gdzie znajduje się podnośnik w Mercedesie Classe A?

.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Mercedesa Classe A 3, przejdź do naszej kategorii Mercedes Classe A 3.

Ссылка на основную публикацию