Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Subaru Crosstrek

Jeszcze dzisiaj postaramy się pomóc Ci rozwiązać drobne komplikacje związane z Twoim samochodem. Nie tak dawno odkryliśmy, jak odblokować klapę wlewu paliwa, czy korek wlewu paliwa, dziś skoncentrujemy się na irytującej kwestii, która może być niebezpieczna w złych warunkach klimatycznych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Subaru Crosstrek . Aby to naprawić, po pierwsze spróbujemy zrozumieć, dlaczego wycieraczki w Twoim Subaru Crosstrek pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Subaru Crosstrek utknęła?

Zaczniemy więc nasz artykuł od powodów, dla których zablokowane wycieraczki Twojego Subaru Crosstrek . W pierwszej kolejności skoncentrujemy się na wycieraczkach przednich, a za drugim razem na wycieraczkach tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Subaru Crosstrek zacinają się w górnej lub dolnej pozycji?

Będziemy przechodzić przez jeden po drugim różne komplikacje, które mogą spowodować, że przednie wycieraczki Twojego Subaru Crosstrek utkną :

  • Jedna z najbardziej podstawowych przyczyn zacinania się wycieraczek przednich w Twoim Subaru Crosstrek jest związana z jednostką silnika, która je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i ostatecznie muszą zostać wymienione. Powinieneś dowiedz się przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej podstawowe, ale nadal może się zdarzyć, jest to, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, spójrz na oś piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki pracują wolniej, szybko zweryfikuj przyczynę problemów, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Subaru Crosstrek mogą nie działać z powodu wadliwego Comodo. Aby to sprawdzić, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, za problem odpowiada comodo.
  • Wreszcie ostatnia możliwość, przednie wycieraczki Twojego Subaru Crosstrek są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał zweryfikować dwie części samochodowe, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Subaru Crosstrek ?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby zablokowała się w moim Subaru Crosstrek?

Jeśli chodzi o zablokowana wycieraczka tylnej szyby Twojego Subaru Crosstrek , korzenie twoich problemów są mniej więcej takie same. Niemniej jednak z tyłu Twojego samochodu jest tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieje kilka dedykowanych części samochodowych, które mogą powodować komplikacje tylko na tylnej szybie Twojego Subaru Crosstrek. Pamiętaj więc, aby wykonać podobne testy, jak odkryto w poprzedniej części tego artykułu.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczkę w moim Subaru Crosstrek?

Na koniec, w tej drugiej części, zobaczymy, jakie rozwiązania są dostępne, aby upewnić się, że wycieraczki w Twoim Subaru Crosstrek zostaną odblokowane i będą ponownie działać poprawnie.

Jak odblokować wycieraczki mojego Subaru Crosstreka?

Niezależnie od tego, czy chodzi o wycieraczki przedniej szyby, czy wycieraczkę tylnej szyby, rozwiązania będą podobne i w tej części opiszemy je po kolei, od Ciebie zależy, czy dostosujesz je do części, która Cię dotyczy. Jeśli masz inne komplikacje blokujące, takie jak zablokowane drzwiczki paliwa w Subaru Crosstrek, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym artykułem na ten temat.

  • W takim przypadku będziesz musiał zidentyfikować jednostkę silnika, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uwaga musi być część z nich związana z różnymi prędkościami zamiatania), a następnie wyjąć szczotki i drążek. Na koniec będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w swoim Subaru Crosstrek

    .

  • W tym scenariuszu wymiana komoda będzie dość prosta, ale droga, część kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będziesz mógł zdemontować kommodo, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając i zdejmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Wycieraczka Subaru Crosstrek zablokowana z powodu awarii zasilania: W tym ostatnim scenariuszu będziesz musiał zidentyfikować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić uszkodzoną część
Weiterlesen:
Jak sprawdzić poziom płynu hamulcowego w Subaru Crosstrek ?

.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Subaru Crosstrek, przejdź do naszej kategorii Subaru Crosstrek.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector