Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Subaru Forester

Jeszcze dzisiaj postaramy się pomóc Ci rozwiązać drobne komplikacje związane z Twoim samochodem. Nie tak dawno widzieliśmy, jak odblokować klapkę wlewu paliwa, czy korek wlewu paliwa, dziś skupimy się na irytującym problemie, który może być niebezpieczny w złych warunkach pogodowych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Subaru Forester . Aby temu zaradzić, najpierw spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki Twojego Subaru Forester pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Subaru Forester utknęła?

Zaczniemy więc naszą stronę z treścią od wyjaśnień zablokowały się wycieraczki Twojego Subaru Forester . W pierwszej kolejności skupimy się na wycieraczkach przednich, a za drugim razem na wycieraczkach tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki w moim Subaru Foresterze zacinają się w górnej lub dolnej pozycji?

Przejdziemy przez jeden na raz różne komplikacje, które mogą powodować blokowanie się wycieraczek przednich Subaru Forester :

  • Jeden z najczęstszych powodów zacinania się wycieraczek przednich w Subaru Foresterze jest związany z jednostką silnika, która je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i prędzej czy później trzeba je wymienić. Powinieneś zauważ przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej ogólne, ale nadal może się zdarzyć, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, spójrz na oś piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki pracują wolniej, szybko zweryfikuj przyczynę problemów, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Subaru Forester mogą nie działać z powodu wadliwego Comodo. Aby to ocenić, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, winę za problem ponosi Comodo.
  • Wreszcie ostatnia okazja, przednie wycieraczki Twojego Subaru Forester są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał zweryfikować dwie części samochodowe, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Lampka świecy żarowej, która zapala się podczas jazdy moim Subaru Foresterem

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Subaru Forester zablokowała się?

Jeśli chodzi o utknęła wycieraczka tylnej szyby Twojego Subaru Forester , korzenie twoich problemów są mniej więcej takie same. Niemniej jednak z tyłu Twojego samochodu jest tylko jedno pióro wycieraczki, wciąż jest kilka dedykowanych części samochodowych, które mogą powodować komplikacje tylko na tylnej szybie Twojego Subaru Forester. Dlatego upewnij się, że prowadzisz podobne dochodzenia, jak w poprzednim składniku tej strony z treścią.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczkę w moim Subaru Forester?

W końcu, aby wykonać tę drugą sekcję, zobaczymy, jakie rozwiązania są dostępne, aby upewnić się, że wycieraczki w Subaru Forester są odblokowane i że znów działają poprawnie.

Jak odblokować wycieraczki w moim Subaru Forester?

Jeśli chodzi o wycieraczki przedniej szyby lub wycieraczki tylnej szyby, rozwiązania będą podobne i nakreślimy je po kolei w tym elemencie, to od Ciebie zależy, czy dostosujesz je do elementu, który Cię dotyczy. Jeśli masz inne komplikacje blokujące, takie jak zablokowana klapa paliwa w Subaru Forester, nie wahaj się zapoznać z naszym artykułem na temat tego problemu.

  • W takim przypadku będziesz musiał znaleźć jednostkę silnika, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uwaga, musi być kilka z nich związanych z różnymi prędkościami zamiatania), a następnie wyjąć szczotki i drążek. W końcu będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w swoim Subaru Forester

    .

  • W tym scenariuszu wymiana pilota będzie bardzo łatwa, ale kosztowna, element kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będzie można zdemontować komando, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając i zdejmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Wycieraczka Subaru Forester zablokowana z powodu awarii zasilania: W tym ostatnim scenariuszu będziesz musiał znaleźć źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić wadliwy element
Weiterlesen:
Jak wyłączyć Start Stop w Subaru Forester?

.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Subaru Forester, spójrz na kategorię Subaru Forester.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector