Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Subaru Impreza

Postaramy się ponownie w tym artykule, aby pomóc Ci rozwiązać małe problemy związane z Twoim samochodem. Nie tak dawno widzieliśmy, jak odblokować klapę wlewu paliwa lub korek wlewu paliwa, w tym artykule przyjrzymy się irytującemu problemowi, który może być niebezpieczny w złych warunkach klimatycznych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Subaru Impreza . Aby odpowiedzieć na to pytanie, po pierwsze spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki w Twoim Subaru Impreza pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Subaru Imprezy utknęła?

Zaczniemy więc naszą stronę z treścią od przyczyn zablokowały się wycieraczki Twojego Subaru Impreza . Najpierw zajrzymy do wycieraczek przednich, a za drugim razem do wycieraczek tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki w moim Subaru Imprezie zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Przejdziemy jeden po drugim, różne problemy, które mogą powodować blokowanie się wycieraczek przednich w Twoim Subaru Impreza :

  • Jedna z najczęstszych przyczyn zacinania się wycieraczek przednich w Subaru Impreza jest związana z jednostką silnika, która je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i prędzej czy później trzeba je wymienić. Powinieneś zauważ przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej ogólne, ale nadal może się zdarzyć, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, spójrz w górę do osi piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki działają wolniej, szybko zweryfikuj przyczynę problemów, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Subaru Impreza mogą nie działać z powodu wadliwego Comodo. Aby to ocenić, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, winę za problem ponosi comodo.
  • Wreszcie ostatnia możliwość, przednie wycieraczki Twojego Subaru Impreza są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał zweryfikować dwie części samochodowe, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Jak odłączyć akumulator w moim Subaru Imprezie ?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Subaru Impreza zablokowała się?

Jeśli chodzi o utknęła wycieraczka tylnej szyby Twojego Subaru Impreza , początki twoich komplikacji są mniej więcej takie same. Chociaż z tyłu samochodu znajduje się tylko jedna wycieraczka, nadal istnieją dedykowane części samochodowe, które mogą powodować problemy tylko na tylnej szybie Twojego Subaru Impreza. Dlatego pamiętaj o przeprowadzeniu podobnych dochodzeń, jak w poprzednim elemencie tej strony z treścią.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczkę w moim Subaru Impreza?

Na koniec, aby wykonać tę drugą część, zobaczymy, jakie rozwiązania są dostępne, aby upewnić się, że wycieraczki w Twoim Subaru Impreza zostaną odblokowane i będą ponownie działać skutecznie.

Jak odblokować wycieraczki mojego Subaru Imprezy?

Niezależnie od tego, czy chodzi o wycieraczki przedniej szyby, czy wycieraczkę tylnej szyby, rozwiązania będą podobne i wyszczególnimy je jeden po drugim w tym elemencie, od Ciebie zależy, czy dostosujesz je do elementu, który Cię dotyczy. Jeśli masz inne problemy z blokowaniem, takie jak zablokowana klapa wlewu paliwa w Subaru Impreza, nie wahaj się zapoznać z naszym artykułem na ten temat.

  • W takim przypadku będziesz musiał zlokalizować jednostkę silnika, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uważaj, że musi być ich kilka związanych z różnymi prędkościami zamiatania), następnie wyjmij szczotki i drążek. Na koniec będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na cichych blokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w swoim Subaru Impreza

    .

  • W tym scenariuszu wymiana komoda będzie dość łatwa, ale kosztowna, element kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będzie można zdemontować komando, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając i zdejmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Zablokowana wycieraczka Subaru Impreza spowodowana awarią zasilania: W tym ostatnim scenariuszu będziesz musiał zlokalizować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić wadliwy element
Weiterlesen:
Problem z ładowaniem akumulatora Subaru Impreza, co robić ?

.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Subaru Impreza, spójrz na kategorię Subaru Impreza.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector