Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Subaru Legacy

W tym artykule ponownie postaramy się pomóc Ci rozwiązać drobne problemy związane z Twoim samochodem. Nie tak dawno widzieliśmy, jak odblokować klapę wlewu paliwa lub korek wlewu paliwa, w tym artykule skupimy się na irytującym problemie, który może być niebezpieczny w złych warunkach klimatycznych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Subaru Legacy . Aby to naprawić, najpierw spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki w Twoim Subaru Legacy pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Subaru Legacy utknęła?

Zaczniemy więc naszą treść od wyjaśnień zablokowane wycieraczki Twojego Subaru Legacy . W pierwszej kolejności skupimy się na wycieraczkach przednich, a za drugim razem na wycieraczkach tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki w moim Subaru Legacy zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Będziemy przechodzić przez jeden na raz różne problemy, które mogą powodować blokowanie się wycieraczek przednich w Twoim Subaru Legacy :

  • Jeden z najczęstszych powodów zacinania się wycieraczek przednich w Subaru Legacy jest związany z jednostką silnika, która je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i prędzej czy później trzeba je wymienić. Powinieneś dowiedz się przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej ogólne, ale nadal może się zdarzyć, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, spójrz na oś piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki pracują wolniej, szybko zweryfikuj przyczynę problemu, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Subaru Legacy mogą nie działać z powodu wadliwego Comodo. Aby to sprawdzić, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, winę za problem ponosi comodo.
  • Wreszcie ostatnia możliwość, przednie wycieraczki Twojego Subaru Legacy są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał zweryfikować dwie części, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Fotel utknął Subaru Legacy na swoim miejscu

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby zablokowała się w moim Subaru Legacy?

Jeśli chodzi o zablokowana wycieraczka tylnej szyby Twojego Subaru Legacy , początki twoich komplikacji są mniej więcej takie same. Niemniej jednak z tyłu samochodu znajduje się tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją dedykowane części, które mogą powodować problemy tylko na tylnej szybie Twojego Subaru Legacy. Upewnij się więc, że wykonujesz podobne kontrole, jak w poprzedniej części tej treści.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczkę w moim Subaru Legacy?

Na koniec, w tej drugiej części, zobaczymy, jakie rozwiązania są dostępne, aby zapewnić odblokowanie wycieraczek w Subaru Legacy i ponowne ich prawidłowe działanie.

Jak odblokować wycieraczki mojego Subaru Legacy?

Jeśli chodzi o wycieraczki przedniej szyby lub wycieraczki tylnej szyby, rozwiązania będą podobne i w tej części opiszemy je po kolei, do Ciebie należy dostosowanie ich do części, która Cię dotyczy. Jeśli masz inne problemy z blokowaniem, takie jak zablokowane drzwiczki paliwa w Subaru Legacy, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszym artykule na ten temat.

  • W takim przypadku będziesz musiał zidentyfikować jednostkę silnika, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uwaga musi być ich kilka związanych z różnymi prędkościami zamiatania), a następnie wyjąć szczotki i drążek. W końcu będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na cichych blokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w swoim Subaru Legacy

    .

  • W tym scenariuszu wymiana komoda będzie dość łatwa, ale kosztowna, część kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będziesz mógł zdemontować kommodo, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając a wyjmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Wycieraczka Subaru Legacy zablokowana z powodu awarii zasilania: W tym ostatnim scenariuszu będziesz musiał zidentyfikować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić wadliwą część
Weiterlesen:
Kiedy wymieniać amortyzatory Subaru Legacy ?

.

Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Subaru Legacy, przejdź do naszej kategorii Subaru Legacy.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector