Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Suzuki Vitara

Dziś ponownie postaramy się pomóc Ci w rozwiązaniu drobnych komplikacji związanych z Twoim pojazdem silnikowym. Niedawno widzieliśmy, jak odblokować klapę wlewu paliwa lub korek wlewu paliwa, dziś przyjrzymy się irytującemu problemowi, który może być niebezpieczny w złych warunkach pogodowych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Suzuki Vitara . Aby temu zaradzić, po pierwsze spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki w Twoim Suzuki Vitara pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Suzuki Vitara utknęła?

Zaczniemy więc naszą stronę z treścią od wyjaśnień zablokowane wycieraczki Twojego Suzuki Vitara . Najpierw zajrzymy do wycieraczek przednich, a za drugim razem do wycieraczek tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki w moim Suzuki Vitara zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Będziemy przechodzić przez jeden na raz różne komplikacje, które mogą powodować blokowanie się wycieraczek przednich w Suzuki Vitara :

  • Jedna z najczęstszych przyczyn zacinania się wycieraczek przednich w Twoim Suzuki Vitara jest związana z silnikiem, który je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i ostatecznie muszą zostać wymienione. Powinieneś dowiedz się przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej powszechne, ale nadal może się zdarzyć, jest to, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, spójrz do osi piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki pracują wolniej, szybko zweryfikuj przyczynę problemu, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Suzuki Vitara mogą nie działać z powodu wadliwego Comodo. Aby to przetestować, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, za problem odpowiada comodo.
  • Wreszcie ostatnia okazja, przednie wycieraczki Twojego Suzuki Vitara są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał sprawdzić dwie części samochodowe, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Jak wymienić klocki hamulcowe w moim Suzuki Grand Vitara?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Suzuki Vitara zablokowała się?

Jeśli chodzi o utknęła wycieraczka tylnej szyby Twojego Suzuki Vitara , początki twoich komplikacji są mniej więcej takie same. Chociaż z tyłu samochodu znajduje się tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją dedykowane części samochodowe, które mogą powodować komplikacje tylko na tylnej szybie Suzuki Vitara. Pamiętaj więc, aby przeprowadzić te same dochodzenia, co w poprzedniej części tej strony z treścią.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczki w moim Suzuki Vitara?

Na koniec, aby wykonać tę drugą część, zobaczymy, jakie rozwiązania są dla Ciebie dostępne, aby upewnić się, że wycieraczki w Twoim Suzuki Vitara są odblokowane i znów działają prawidłowo.

Jak odblokować wycieraczki w moim Suzuki Vitara?

Jeśli chodzi o wycieraczki przedniej szyby lub wycieraczki tylnej szyby, rozwiązania będą takie same i będziemy je szczegółowo opisywać w tej części, to od Ciebie zależy, czy je dostosujesz do części, która Cię dotyczy. Jeśli masz inne komplikacje blokujące, takie jak zakleszczenie klapy wlewu paliwa w Suzuki Vitara, nie wahaj się zapoznać z naszym artykułem na ten temat.

  • W takim przypadku będziesz musiał zidentyfikować silnik, następnie odłączyć kable zasilające tego (uwaga musi być ich kilka związanych z różnymi prędkościami zamiatania), a następnie wyjąć szczotki i drążek. Na koniec będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w swoim Suzuki Vitara

    .

  • W tej sytuacji wymiana komoda będzie dość łatwa, ale kosztowna, część kosztuje zwykle około 200 euro, po przetestowaniu będzie można zdemontować kommodo, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając i zdejmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Zablokowana wycieraczka Suzuki Vitara spowodowana awarią zasilania: W tej ostatniej sytuacji będziesz musiał zidentyfikować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić wadliwą część
Weiterlesen:
Jak zmienić lusterko boczne w moim Suzuki Grand Vitara?

.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Suzuki Vitara, przejdź do naszej kategorii Suzuki Vitara.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector