Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Volkswagen Transporter 4

W tym artykule postaramy się ponownie pomóc w rozwiązaniu drobnych problemów związanych z pojazdem silnikowym. Niedawno odkryliśmy, jak odblokować wlew paliwa lub korek wlewu paliwa, w tym artykule przyjrzymy się irytującemu problemowi, który może być niebezpieczny w złych warunkach pogodowych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Volkswagen Transporter 4 . Aby to naprawić, po pierwsze spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki Twojego Volkswagena Transportera 4 pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Volkswagena Transportera 4 blokuje się?

Zaczniemy więc nasz artykuł od wyjaśnień zakleszczone wycieraczki Twojego Volkswagena Transportera 4 . Najpierw zajrzymy do wycieraczek przednich, a za drugim razem do wycieraczek tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Volkswagena Transportera 4 zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Przejdziemy jeden po drugim przez różne problemy, które mogą powodować zacinanie się wycieraczek przednich Twojego Volkswagena Transportera 4 :

  • Jedną z najczęstszych przyczyn zacinania się wycieraczek w Twoim Volkswagenie Transporterze 4 jest silnik, który je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i prędzej czy później trzeba je wymienić. Powinieneś dowiedz się przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej powszechne, ale nadal może się zdarzyć, jest to, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, sprawdź do osi piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki działają wolniej, sprawdź dość szybko przyczynę awarii, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Volkswagen Transporter 4 nie będą działać z powodu wadliwego Comodo. Aby to ocenić, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, winę za problem ponosi Comodo.
  • Wreszcie, ostatnia okazja, przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Transportera 4 są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał sprawdzić dwie części, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Jak wyregulować hamulec ręczny w Volkswagen Transporter 6?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Volkswagen Transporter 4 zablokowała się?

Jeśli chodzi o utknęła wycieraczka tylnej szyby Twojego Volkswagena Transportera 4 , korzenie twoich komplikacji są mniej więcej takie same. Chociaż z tyłu Twojego pojazdu silnikowego jest tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją specjalne części, które mogą powodować problemy tylko na tylnej szybie Twojego Volkswagena Transportera 4. Pamiętaj więc, aby wykonać te same kontrole, które zostały odkryte w poprzedniej części tego artykułu.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczki w moim Volkswagen Transporter 4?

Na koniec, w tej drugiej części, zobaczymy, jakie rozwiązania są dostępne, aby upewnić się, że wycieraczki Twojego Volkswagena Transportera 4 zostaną odblokowane i będą ponownie działać prawidłowo.

Jak odblokować wycieraczki mojego Volkswagena Transportera 4?

Jeśli chodzi o wycieraczki przedniej szyby lub wycieraczki tylnej szyby rozwiązania będą takie same i będziemy je podświetlać po kolei w tej części, to do Ciebie należy dostosowanie ich do części, która Cię dotyczy. Jeśli masz inne problemy z blokowaniem, takie jak drzwiczki paliwa zablokowane w Volkswagen Transporter 4, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszym artykule na temat tego problemu.

  • W takim przypadku będziesz musiał zidentyfikować silnik, następnie odłączyć kable zasilające tego (uważaj, że musi być ich kilka związanych z różnymi prędkościami zamiatania), a następnie wyjmij szczotki i drążek. Na koniec będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w Twoim Volkswagen Transporter 4

    .

  • W takiej sytuacji wymiana komoda będzie dość prosta, ale droga, część kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będziesz mógł zdemontować kommodo, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając i zdejmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Zablokowana wycieraczka Volkswagen Transporter 4 spowodowana awarią zasilania: W tej ostatniej sytuacji będziesz musiał zidentyfikować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić wadliwą część
Weiterlesen:
Jak zainstalować radio samochodowe w moim Volkswagen Transporter 6?

.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volkswagena Transporter 4, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Transporter 4.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector