Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Volkswagenie Golfie 3

Postaramy się ponownie w tym artykule, aby pomóc Ci naprawić drobne komplikacje związane z Twoim samochodem. Nie tak dawno odkryliśmy, jak odblokować klapę wlewu paliwa lub korek wlewu paliwa, w tym artykule przyjrzymy się irytującemu problemowi, który może być niebezpieczny w złych warunkach pogodowych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Volkswagenie Golfie 3 . Aby to naprawić, najpierw spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki w Twoim Volkswagenie Golfie 3 pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Volkswagena Golfa 3 utknęła?

Zaczniemy więc naszą treść od wyjaśnień zakleszczone wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa 3 . Na początek przyjrzymy się wycieraczkom przednim, a za drugim razem wycieraczce tylnej.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Volkswagena Golfa 3 zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Przejdziemy przez jeden na raz różne komplikacje, które mogą powodować zacinanie się wycieraczek przednich Twojego Volkswagena Golfa 3 :

  • Jedną z podstawowych przyczyn zacinania się wycieraczek w Twoim Volkswagenie Golfie 3 jest silnik, który je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i ostatecznie trzeba je wymienić. Powinieneś dowiedz się przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej podstawowe, ale nadal może się zdarzyć, jest to, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, sprawdź do osi piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, odkryjesz, że przednie wycieraczki działają wolniej, sprawdź dość szybko przyczynę awarii, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa 3 mogą nie działać z powodu uszkodzonego Comodo. Aby to ocenić, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, za problem odpowiada comodo.
  • Wreszcie ostatnia okazja, przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa 3 są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał sprawdzić dwie części samochodowe, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Silnik trzęsie się w Volkswagenie Golfie 3, co robić ?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Volkswagenie Golfie 3 zablokowała się?

Jeśli chodzi o utknęła wycieraczka tylnej szyby Twojego Volkswagena Golfa 3 , początki twoich komplikacji są mniej więcej takie same. Chociaż z tyłu Twojego samochodu jest tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją dedykowane części samochodowe, które mogą powodować komplikacje tylko na tylnej szybie Twojego Volkswagena Golfa 3. Dlatego upewnij się, że przeprowadzasz podobne inspekcje, jak odkryto w poprzedniej części tej treści.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczkę w moim Volkswagenie Golfie 3?

Na koniec, w tej drugiej części, zobaczymy, jakie rozwiązania są dla Ciebie dostępne, aby mieć pewność, że wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa 3 zostaną odblokowane i znów będą działać prawidłowo.

Jak odblokować wycieraczki mojego Volkswagena Golfa 3?

Jeśli chodzi o wycieraczki przedniej szyby lub wycieraczki tylnej szyby, rozwiązania będą podobne i w tej części nakreślimy je po kolei, to od Ciebie zależy, czy dopasujesz je do części, która Cię dotyczy. Jeśli masz inne komplikacje blokujące, takie jak zakleszczenie klapy wlewu paliwa w Volkswagenie Golfie 3, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszym artykule na ten temat.

  • W takim przypadku będziesz musiał zlokalizować silnik, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uwaga musi być ich kilka związanych z różnymi prędkościami zamiatania), następnie wyjąć szczotki i drążek. W końcu będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w Twoim Volkswagenie Golfie 3

    .

  • W tym scenariuszu wymiana komoda będzie dość łatwa, ale kosztowna, część kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będzie można zdemontować kommodo, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając i zdejmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Wycieraczka Volkswagen Golf 3 zablokowana z powodu awarii zasilania: W tym ostatnim scenariuszu będziesz musiał zlokalizować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić uszkodzoną część
Weiterlesen:
Wyciek płynu hamulcowego Volkswagen Golf 7

.

Więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa 3 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 3.

Ссылка на основную публикацию