Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Volkswagenie Golfie 4

Spróbujemy ponownie dzisiaj, aby pomóc Ci rozwiązać drobne komplikacje związane z Twoim pojazdem silnikowym. Niedawno odkryliśmy, jak odblokować wlew paliwa lub korek wlewu paliwa, dziś skoncentrujemy się na irytującym zagadnieniu, które może być niebezpieczne w złych warunkach klimatycznych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Volkswagenie Golfie 4 . Aby temu zaradzić, najpierw spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki w Twoim Volkswagenie Golfie 4 pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Volkswagena Golfa 4 utknęła?

Zaczniemy więc nasz artykuł od powodów, dla których zakleszczone wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa 4 . Najpierw skoncentrujemy się na wycieraczkach przednich, a za drugim razem na wycieraczkach tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Volkswagena Golfa 4 zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Przejdziemy jeden po drugim przez różne komplikacje, które mogą powodować zacinanie się wycieraczek przednich Twojego Volkswagena Golfa 4 :

  • Jeden z najbardziej podstawowych powodów zacinania się wycieraczek przednich w Twoim Volkswagenie Golfie 4 jest związany z silnikiem, który je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i ostatecznie muszą zostać wymienione. Powinieneś zauważ przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej podstawowe, ale nadal może się zdarzyć, jest to, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane w wyniku przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, sprawdź aż do osi piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki działają wolniej, szybko zweryfikuj przyczynę awarii, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa 4 mogą nie działać z powodu uszkodzonego Comodo. Aby to sprawdzić, trzeba odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, winę za problem ponosi comodo.
  • Wreszcie ostatnia okazja, przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa 4 są zablokowane w wyniku awarii zasilania, więc będziesz musiał zweryfikować dwie części samochodowe, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Problem z wtryskiem Volkswagen Golf, co robić ?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Volkswagenie Golfie 4 zablokowała się?

Jeśli chodzi o utknęła wycieraczka tylnej szyby Twojego Volkswagena Golfa 4 , korzenie twoich komplikacji są mniej więcej takie same. Chociaż z tyłu Twojego pojazdu silnikowego jest tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją dedykowane części samochodowe, które mogą powodować komplikacje tylko na tylnej szybie Twojego Volkswagena Golfa 4. Dlatego upewnij się, że wykonałeś te same badania, które zostały odkryte w poprzedniej części tego artykułu.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczkę w moim Volkswagenie Golfie 4?

Na koniec, w tej drugiej części, zobaczymy, jakie rozwiązania są dostępne, aby zapewnić, że wycieraczki w Twoim Volkswagenie Golfie 4 zostaną odblokowane i ponownie będą działać skutecznie.

Jak odblokować wycieraczki mojego Volkswagena Golfa 4?

Niezależnie od tego, czy chodzi o wycieraczki przedniej szyby, czy wycieraczkę tylnej szyby, rozwiązania będą takie same i w tej części opiszemy je po kolei, od Ciebie zależy, czy dostosujesz je do części, która Cię dotyczy. Jeśli masz inne komplikacje blokujące, takie jak zakleszczenie klapy wlewu paliwa w Volkswagenie Golfie 4, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszym artykule na ten temat.

  • W takim przypadku będziesz musiał zidentyfikować silnik, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uważaj, że musi być kilka z nich związanych z różnymi prędkościami zamiatania), następnie wyjmij szczotki i drążek. Na koniec będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w Twoim Volkswagenie Golfie 4

    .

  • W takiej sytuacji wymiana komoda będzie dość prosta, ale droga, część kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będziesz mógł zdemontować kommodo, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając i zdejmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Zablokowana wycieraczka Volkswagen Golf 4 spowodowana awarią zasilania: W tej ostatniej sytuacji będziesz musiał zidentyfikować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić uszkodzoną część
Weiterlesen:
Zakleszczony bagażnik w Volkswagenie Golfie, co mogę zrobić?

.

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Volkswagena Golfa 4, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 4.

Ссылка на основную публикацию