Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Volkswagenie Golfie 6

Dziś ponownie postaramy się pomóc Ci rozwiązać drobne problemy związane z Twoim samochodem. Nie tak dawno odkryliśmy, jak odblokować klapę wlewu paliwa, czy korek wlewu paliwa, dziś skupimy się na irytującym problemie, który może być niebezpieczny w złych warunkach klimatycznych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Volkswagenie Golfie 6 . Aby to naprawić, po pierwsze spróbujemy zrozumieć, dlaczego wycieraczki w Twoim Volkswagenie Golfie 6 pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Volkswagena Golfa 6 utknęła?

Zaczniemy więc nasz artykuł od powodów, dla których zakleszczone wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa 6 . Na początek skupimy się na wycieraczkach przednich, a za drugim razem na wycieraczkach tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Volkswagena Golfa 6 zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Będziemy poruszać się po jednym na raz różne problemy, które mogą powodować zacinanie się wycieraczek przednich Twojego Volkswagena Golfa 6 :

  • Jednym z najczęstszych powodów zacinania się wycieraczek w Twoim Volkswagenie Golfie 6 jest jednostka silnika, która je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i prędzej czy później trzeba je wymienić. Powinieneś dowiedz się przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej powszechne, ale nadal może się zdarzyć, jest to, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, spójrz na oś piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki działają wolniej, sprawdź dość szybko przyczynę problemów, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa 6 mogą nie działać z powodu usterki Comodo. Aby to przetestować, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, winę za problem ponosi comodo.
  • Wreszcie ostatnia okazja, przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa 6 są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał sprawdzić dwie części samochodowe, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Jak odłączyć akumulator w moim Volkswagenie Golfie 7 ?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Volkswagenie Golfie 6 zablokowała się?

Jeśli chodzi o utknęła wycieraczka tylnej szyby Twojego Volkswagena Golfa 6 , źródła twoich problemów są mniej więcej takie same. Chociaż z tyłu Twojego samochodu jest tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją dedykowane części samochodowe, które mogą powodować problemy tylko na tylnej szybie Twojego Volkswagena Golfa 6. Dlatego upewnij się, że wykonałeś podobne testy, jak odkryto w poprzednim elemencie tego artykułu.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczkę w moim Volkswagenie Golfie 6?

Na koniec, w tej drugiej części, zobaczymy, jakie rozwiązania są dostępne, aby upewnić się, że wycieraczki w Twoim Volkswagenie Golfie 6 są odblokowane i znów działają skutecznie.

Jak odblokować wycieraczki mojego Volkswagena Golfa 6?

Niezależnie od tego, czy chodzi o wycieraczki przedniej szyby, czy wycieraczkę tylnej szyby, rozwiązania będą podobne i będziemy je podświetlać po kolei w tym komponencie, od Ciebie zależy, czy dostosujesz je do komponentu, który Cię dotyczy. Jeśli masz inne problemy z blokowaniem, takie jak zakleszczenie klapy wlewu paliwa w Volkswagenie Golfie 6, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym artykułem na temat tego problemu.

  • W takim przypadku będziesz musiał zidentyfikować jednostkę silnika, następnie odłączyć kable zasilające tego (uwaga, musi być ich kilka związanych z różnymi prędkościami zamiatania), a następnie wyjąć szczotki i drążek. W końcu będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w swoim Volkswagenie Golfie 6

    .

  • W takiej sytuacji wymiana komoda będzie dość prosta, ale kosztowna, element kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będzie można zdemontować kommodo, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie odłączając ją i zdejmując to za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Wycieraczka Volkswagen Golf 6 zablokowana z powodu awarii zasilania: W tej ostatniej sytuacji będziesz musiał zidentyfikować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić wadliwy element
Weiterlesen:
Zakleszczony bagażnik w Volkswagenie Golfie 5, co mogę zrobić ?

.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 6, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 6.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector