Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Volkswagenie Golfie 7

Postaramy się ponownie dzisiaj pomóc Ci naprawić drobne komplikacje związane z Twoim samochodem. Nie tak dawno widzieliśmy, jak odblokować klapę wlewu paliwa, czy korek wlewu paliwa, dziś skoncentrujemy się na irytującym problemie, który może być niebezpieczny w złych warunkach pogodowych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Volkswagenie Golfie 7 . Aby odpowiedzieć na to pytanie, po pierwsze spróbujemy zrozumieć, dlaczego wycieraczki w Twoim Volkswagenie Golfie 7 pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Volkswagena Golfa 7 utknęła?

Zaczniemy więc nasz artykuł od wyjaśnień zakleszczone wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa 7 . W pierwszej kolejności skoncentrujemy się na wycieraczkach przednich, a za drugim razem na wycieraczkach tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Volkswagena Golfa 7 zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Przejdziemy jeden po drugim przez różne komplikacje, które mogą powodować blokowanie się wycieraczek przednich Twojego Volkswagena Golfa 7 :

  • Jedna z najczęstszych przyczyn zacinania się wycieraczek przednich w Twoim Volkswagenie Golfie 7 jest związana z jednostką silnika, która je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i ostatecznie muszą zostać wymienione. Powinieneś dowiedz się przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej ogólne, ale nadal może się zdarzyć, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, spójrz w górę do osi piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, odkryjesz, że przednie wycieraczki pracują wolniej, dość szybko zweryfikuj przyczynę problemów, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa 7 mogą nie działać z powodu wadliwego Comodo. Aby to sprawdzić, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, winę za problem ponosi comodo.
  • Wreszcie ostatnia okazja, przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa 7 są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał sprawdzić dwie części samochodowe, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Światło stopu Volkswagen Golf 5 pozostaje włączone, co robić ?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Volkswagenie Golfie 7 zablokowała się?

Jeśli chodzi o utknęła wycieraczka tylnej szyby Twojego Volkswagena Golfa 7 , korzenie twoich komplikacji są mniej więcej takie same. Chociaż z tyłu Twojego samochodu jest tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją dedykowane części samochodowe, które mogą powodować komplikacje tylko na tylnej szybie Twojego Volkswagena Golfa 7. Dlatego upewnij się, że przeprowadzasz te same kontrole, co w poprzedniej części tego artykułu.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczkę w moim Volkswagenie Golfie 7?

Na koniec, w tej drugiej części, zobaczymy, jakie rozwiązania są dla Ciebie dostępne, aby mieć pewność, że wycieraczki w Twoim Volkswagenie Golfie 7 są odblokowane i znów działają skutecznie.

Jak odblokować wycieraczki mojego Volkswagena Golfa 7?

Jeśli chodzi o wycieraczki przedniej szyby lub wycieraczki tylnej szyby rozwiązania będą takie same i będziemy je podświetlać po kolei w tej części, to do Ciebie należy dostosowanie ich do części, która Cię dotyczy. Jeśli masz inne komplikacje blokujące, takie jak zaklejona klapka wlewu paliwa w Volkswagenie Golfie 7, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszym artykule na temat tego problemu.

  • W takim przypadku będziesz musiał znaleźć jednostkę silnika, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uwaga, musi być kilka z nich związanych z różnymi prędkościami zamiatania), a następnie wyjąć szczotki i drążek. W końcu będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zazwyczaj mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w Twoim Volkswagenie Golfie 7

    .

  • W tym scenariuszu wymiana komoda będzie dość łatwa, ale kosztowna, część kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będzie można zdemontować komando, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając i zdejmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Wycieraczka Volkswagen Golf 7 zablokowana z powodu awarii zasilania: W tym ostatnim scenariuszu będziesz musiał znaleźć przyczynę awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić wadliwą część
Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim Volkswagenie Golfie 2?

.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagena Golfa 7 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 7.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector