Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Volkswagenie Golfie 8

Dzisiaj ponownie spróbujemy pomóc Ci rozwiązać drobne komplikacje związane z Twoim pojazdem silnikowym. Nie tak dawno widzieliśmy, jak odblokować klapkę paliwa, czy korek wlewu paliwa, dziś skupimy się na irytującym problemie, który może być niebezpieczny w złych warunkach pogodowych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Volkswagenie Golfie 8 . Aby odpowiedzieć na to pytanie, po pierwsze spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki w Twoim Volkswagenie Golfie 8 pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Volkswagena Golfa 8 utknęła?

Zaczniemy więc naszą stronę z treścią od przyczyn zakleszczone wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa 8 . Na początek skupimy się na wycieraczkach przednich, a za drugim razem na wycieraczkach tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Volkswagena Golfa 8 zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Przejdziemy jeden po drugim przez różne komplikacje, które mogą powodować zacinanie się wycieraczek przednich Twojego Volkswagena Golfa 8 :

  • Jednym z najczęstszych powodów zacinania się wycieraczek przednich w Twoim Volkswagenie Golfie 8 jest silnik, który je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i w końcu trzeba je wymienić. Powinieneś dowiedz się przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej powszechne, ale nadal może się zdarzyć, jest to, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane w wyniku przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, spójrz na oś piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki pracują wolniej, szybko zweryfikuj przyczynę problemu, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa 8 mogą nie działać z powodu uszkodzenia Comodo. Aby to ocenić, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, winę za problem ponosi comodo.
  • Wreszcie ostatnia okazja, przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa 8 są zablokowane w wyniku awarii zasilania, więc będziesz musiał zweryfikować dwie części, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Jak zmienić lusterko boczne w moim Volkswagenie Golfie 3?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Volkswagenie Golfie 8 zablokowała się?

Jeśli chodzi o utknęła wycieraczka tylnej szyby Twojego Volkswagena Golfa 8 , korzenie twoich komplikacji są mniej więcej takie same. Chociaż z tyłu samochodu znajduje się tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją specjalne części, które mogą powodować komplikacje tylko na tylnej szybie Twojego Volkswagena Golfa 8. Dlatego upewnij się, że przeprowadzasz podobne inspekcje, jak w poprzednim składniku tej strony z treścią.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczkę w moim Volkswagenie Golfie 8?

Na koniec, w drugiej części, zobaczymy, jakie rozwiązania są dla Ciebie dostępne, aby mieć pewność, że wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa 8 zostaną odblokowane i znów będą działać prawidłowo.

Jak odblokować wycieraczki mojego Volkswagena Golfa 8?

Jeśli chodzi o wycieraczki przedniej szyby lub wycieraczki tylnej szyby, rozwiązania będą podobne i nakreślimy je po kolei w tym elemencie, to od Ciebie zależy, czy dostosujesz je do elementu, który Cię dotyczy. Jeśli masz inne komplikacje blokujące, takie jak zaklejona klapka wlewu paliwa w Volkswagenie Golfie 8, nie wahaj się zapoznać z naszym artykułem na ten temat.

  • W takim przypadku będziesz musiał znaleźć silnik, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uwaga musi być kilka z nich związanych z różnymi prędkościami zamiatania), a następnie wyjąć szczotki i drążek. Na koniec będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w Twoim Volkswagenie Golfie 8

    .

  • W tej sytuacji wymiana komoda będzie dość prosta, ale droga, element kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będziesz mógł zdemontować komando, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając i zdejmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Wycieraczka Volkswagen Golf 8 zablokowana z powodu awarii zasilania: W tej ostatniej sytuacji będziesz musiał znaleźć przyczynę awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić wadliwy element
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik klimatyzacji w Volkswagenie Golfie 4 ?

.

Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Volkswagena Golfa 8, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 8.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector