Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Volkswagenie Golfie

W tym artykule postaramy się ponownie pomóc w rozwiązaniu drobnych problemów związanych z pojazdem silnikowym. Niedawno widzieliśmy, jak odblokować drzwiczki wlewu paliwa lub korek wlewu paliwa, w tym artykule skoncentrujemy się na denerwującej kwestii, która może być niebezpieczna w złych warunkach klimatycznych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Volkswagenie Golfie . Aby odpowiedzieć na to pytanie, najpierw spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki w Twoim Volkswagenie Golfie pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Volkswagena Golfa blokuje się?

Zaczniemy więc nasz artykuł od wyjaśnień zakleszczone wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa . W pierwszej kolejności skoncentrujemy się na wycieraczkach przednich, a za drugim razem na wycieraczkach tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Volkswagena Golfa zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Przejdziemy jeden po drugim przez różne problemy, które mogą powodować blokowanie się wycieraczek przednich Twojego Volkswagena Golfa :

  • Jedna z najczęstszych przyczyn zacinania się wycieraczek przednich w Twoim Volkswagenie Golfie jest związana z jednostką silnika, która je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i ostatecznie muszą zostać wymienione. Powinieneś zauważ przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej ogólne, ale nadal może się zdarzyć, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, spójrz na oś piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki pracują wolniej, szybko zweryfikuj przyczynę problemów, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa mogą nie działać z powodu uszkodzonego Comodo. Aby to ocenić, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, za problem odpowiada comodo.
  • Wreszcie ostatnia okazja, przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał sprawdzić dwie części samochodowe, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Jak wyregulować hamulec ręczny w Volkswagen Golf 8 ?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Volkswagenie Golfie zablokowała się?

Jeśli chodzi o utknęła wycieraczka tylnej szyby Twojego Volkswagena Golfa , korzenie twoich komplikacji są mniej więcej takie same. Chociaż z tyłu Twojego pojazdu silnikowego jest tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją dedykowane części samochodowe, które mogą powodować problemy tylko na tylnej szybie Twojego Volkswagena Golfa. Pamiętaj więc, aby wykonać te same inspekcje, co w poprzedniej części tego artykułu.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczki w moim Volkswagenie Golfie?

Na koniec, w drugiej części, zobaczymy, jakie rozwiązania są dla Ciebie dostępne, aby mieć pewność, że wycieraczki Twojego Volkswagena Golfa są odblokowane i znów działają prawidłowo.

Jak odblokować wycieraczki mojego Volkswagena Golfa?

Jeśli chodzi o wycieraczki przedniej szyby lub wycieraczki tylnej szyby, rozwiązania będą takie same i będziemy je podświetlać po kolei w tym elemencie, to od Ciebie zależy, czy je dostosujesz do elementu, który Cię dotyczy. Jeśli masz inne problemy z blokowaniem, takie jak zablokowane drzwiczki wlewu paliwa w Volkswagenie Golfie, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym artykułem na ten temat.

  • W takim przypadku będziesz musiał zlokalizować jednostkę silnika, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uwaga musi być ich kilka związanych z różnymi prędkościami zamiatania), a następnie wyjąć szczotki i drążek. W końcu będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w Twoim Volkswagenie Golfie

    .

  • W tej sytuacji wymiana komoda będzie dość prosta, ale droga, element kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będzie można zdemontować kommodo, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie odłączając ją i zdejmując to za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Zablokowana wycieraczka Volkswagen Golf spowodowana awarią zasilania: W tej ostatniej sytuacji będziesz musiał zlokalizować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić wadliwy element
Weiterlesen:
Ile kilometrów na niskim poziomie paliwa w moim Volkswagenie Golfie 8?

.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Volkswagena Golfa, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Volkswagen Golf.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector