Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Volkswagenie Passacie 7

Postaramy się ponownie w tym artykule, aby pomóc Ci rozwiązać drobne komplikacje związane z Twoim samochodem. Nie tak dawno widzieliśmy, jak odblokować klapę wlewu paliwa lub korek wlewu paliwa, w tym artykule skupimy się na irytującym problemie, który może być niebezpieczny w złych warunkach pogodowych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Volkswagen Passat 7 . Aby temu zaradzić, po pierwsze spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki Twojego Volkswagena Passata 7 zacinają się, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Volkswagena Passata 7 blokuje się?

Więc zaczniemy naszą stronę z treścią z przyczynami zakleszczone wycieraczki Twojego Volkswagena Passata 7 . Na początek skupimy się na wycieraczkach przednich, a za drugim razem na wycieraczkach tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Volkswagena Passata 7 zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Przejdziemy przez jeden na raz różne komplikacje, które mogą powodować zacinanie się wycieraczek przednich Twojego Volkswagena Passata 7 :

  • Jedna z najczęstszych przyczyn blokowania się wycieraczek przednich w Twoim Volkswagenie Passacie 7 jest związana z jednostką silnika, która je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i prędzej czy później trzeba je wymienić. Powinieneś zauważ przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej ogólne, ale nadal może się zdarzyć, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, spójrz na oś piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, odkryjesz, że przednie wycieraczki działają wolniej, sprawdź dość szybko przyczynę problemów, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Passata 7 mogą nie działać z powodu wadliwego Comodo. Aby to ocenić, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, winę za problem ponosi Comodo.
  • Wreszcie ostatnia możliwość, przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Passata 7 są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał sprawdzić dwie części, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Jak naprawić zablokowany kluczyk w moim Volkswagen Passacie?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby mojego Volkswagena Passata 7 zablokowała się?

Jeśli chodzi o zablokowana wycieraczka tylnej szyby Twojego Volkswagena Passata 7 , korzenie twoich problemów są mniej więcej takie same. Chociaż z tyłu Twojego samochodu jest tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją specjalne części, które mogą powodować komplikacje tylko na tylnej szybie Twojego Volkswagena Passata 7. Pamiętaj więc, aby przeprowadzić podobne inspekcje, jak w poprzednim składniku tej strony z treścią.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczki w moim Volkswagenie Passacie 7?

Na koniec, w drugiej części, zobaczymy, jakie rozwiązania są dla Ciebie dostępne, aby upewnić się, że wycieraczki Twojego Volkswagena Passata 7 są odblokowane i znów działają prawidłowo.

Jak odblokować wycieraczki mojego Volkswagena Passata 7?

Jeśli chodzi o wycieraczki przedniej szyby lub wycieraczki tylnej szyby, rozwiązania będą podobne i będziemy je podświetlać po kolei w tym elemencie, to od Ciebie zależy, czy je dopasujesz do elementu, który Cię dotyczy. Jeśli masz inne komplikacje blokujące, takie jak zakleszczenie drzwiczek paliwa w Volkswagenie Passacie 7, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym artykułem na ten temat.

  • W takim przypadku będziesz musiał zlokalizować jednostkę silnika, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uważaj, musi być ich kilka związanych z różnymi prędkościami zamiatania), a następnie wyjmij szczotki i drążek. Na koniec będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w Twoim Volkswagen Passat 7

    .

  • W takiej sytuacji wymiana komoda będzie dość prosta, ale droga, element kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będzie można zdemontować kommodo, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie odłączając ją i zdejmując to za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Zablokowana wycieraczka Volkswagen Passat 7 spowodowana awarią zasilania: W tej ostatniej sytuacji będziesz musiał zlokalizować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić wadliwy element
Weiterlesen:
Silnik Volkswagena Passata 8 grzechocze, gdy jest zimny

.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Passata 7, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Passat 7.

Ссылка на основную публикацию