Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Volkswagenie Passacie

W tym artykule postaramy się ponownie pomóc w rozwiązaniu drobnych problemów związanych z pojazdem silnikowym. Niedawno widzieliśmy, jak odblokować klapę wlewu paliwa lub korek wlewu paliwa, w tym artykule przyjrzymy się irytującemu problemowi, który może być niebezpieczny w złych warunkach pogodowych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Volkswagenie Passacie . Aby odpowiedzieć na to pytanie, po pierwsze spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki Twojego Volkswagena Passata pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Volkswagena Passata blokuje się?

Zaczniemy więc naszą treść od przyczyn przyklejone wycieraczki Twojego Volkswagena Passata . Najpierw zajrzymy do wycieraczek przednich, a za drugim razem do wycieraczek tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Volkswagena Passata zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Będziemy poruszać się po jednym na raz różne problemy, które mogą powodować zacinanie się wycieraczek przednich Twojego Volkswagena Passata :

  • Jedna z najczęstszych przyczyn zacinania się wycieraczek przednich w Twoim Volkswagenie Passacie jest związana z silnikiem, który je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i prędzej czy później trzeba je wymienić. Powinieneś dowiedz się przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej ogólne, ale nadal może się zdarzyć, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, sprawdź aż do osi piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki pracują wolniej, dość szybko zweryfikuj przyczynę problemu, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Passata nie będą działać z powodu uszkodzonego Comodo. Aby to ocenić, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, winę za problem ponosi Comodo.
  • Wreszcie ostatnia okazja, przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Passata są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał zweryfikować dwie części, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Jak wymienić filtr kabinowy w moim Volkswagen Passat ?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby mojego Volkswagena Passata zablokowała się?

Jeśli chodzi o zablokowana wycieraczka tylnej szyby Twojego Volkswagena Passata , korzenie twoich komplikacji są mniej więcej takie same. Chociaż z tyłu Twojego pojazdu silnikowego jest tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją specjalne części, które mogą powodować problemy tylko na tylnej szybie Twojego Volkswagena Passata. Dlatego upewnij się, że przeprowadzasz podobne inspekcje, jak w poprzedniej części tej treści.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczki w moim Volkswagenie Passacie?

Na koniec, aby wykonać tę drugą część, zobaczymy, jakie rozwiązania są dostępne, aby upewnić się, że wycieraczki w Twoim Volkswagen Passat są odblokowane i że znów działają skutecznie.

Jak odblokować wycieraczki mojego Volkswagena Passata?

Jeśli chodzi o wycieraczki przedniej szyby lub wycieraczki tylnej szyby, rozwiązania będą podobne i będziemy je w tej części podświetlać po kolei, to od Ciebie zależy, czy dopasujesz je do części, która Cię dotyczy. Jeśli masz inne problemy z blokowaniem, takie jak zakleszczenie klapy wlewu paliwa w Volkswagenie Passacie, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszym artykule na ten temat.

  • W takim przypadku będziesz musiał zlokalizować silnik, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uwaga musi być część z nich związana z różnymi prędkościami zamiatania), następnie zdjąć szczotki i drążek. Na koniec będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w Twoim Volkswagen Passacie

    .

  • W tej sytuacji wymiana komoda będzie dość łatwa, ale kosztowna, część kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będziesz mógł zdemontować kommodo, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając a wyjmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Wycieraczka Volkswagen Passat zablokowana z powodu awarii zasilania: W tej ostatniej sytuacji będziesz musiał zlokalizować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić uszkodzoną część
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik klimatyzacji w Volkswagen Passat 8 ?

.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagena Passata, spójrz na kategorię Volkswagen Passat.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector