Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Volkswagenie Polo 4

W tym artykule postaramy się ponownie pomóc Ci rozwiązać drobne problemy związane z Twoim samochodem. Nie tak dawno widzieliśmy, jak odblokować klapę wlewu paliwa lub korek wlewu paliwa, w tym artykule przyjrzymy się irytującemu problemowi, który może być niebezpieczny w złych warunkach klimatycznych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Volkswagen Polo 4 . Aby temu zaradzić, po pierwsze spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki Twojego Volkswagena Polo 4 pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Volkswagena Polo 4 blokuje się?

Zaczniemy więc nasz artykuł od przyczyn zakleszczone wycieraczki Twojego Volkswagena Polo 4 . Najpierw zajrzymy do wycieraczek przednich, a za drugim razem do wycieraczek tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Volkswagena Polo 4 zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Przejdziemy jeden po drugim przez różne problemy, które mogą powodować zacinanie się wycieraczek przednich Twojego Volkswagen Polo 4 :

  • Jeden z najbardziej podstawowych motywów zacinania się wycieraczek przednich w Twoim Volkswagenie Polo 4 jest związany z silnikiem, który je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i ostatecznie muszą zostać wymienione. Powinieneś zauważ przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej podstawowe, ale nadal może się zdarzyć, jest to, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, sprawdź do osi piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, odkryjesz, że przednie wycieraczki działają wolniej, sprawdź dość szybko przyczynę awarii, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Volkswagen Polo 4 mogą nie działać z powodu wadliwego Comodo. Aby to ocenić, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, winę za problem ponosi comodo.
  • Wreszcie ostatnia okazja, przednie wycieraczki Twojego Volkswagen Polo 4 są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał sprawdzić dwie części, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Gdzie jest bezpiecznik rozrusznika Volkswagen Polo 8 ?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Volkswagen Polo 4 zablokowała się?

Jeśli chodzi o zablokowana wycieraczka tylnej szyby Twojego Volkswagen Polo 4 , korzenie twoich problemów są mniej więcej takie same. Niemniej jednak z tyłu samochodu jest tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją specjalne części, które mogą powodować problemy tylko na tylnej szybie Twojego Volkswagen Polo 4. Dlatego upewnij się, że wykonujesz te same inspekcje, co w poprzednim elemencie tego artykułu.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczki w moim Volkswagen Polo 4?

Na koniec, w tej drugiej części, zobaczymy, jakie rozwiązania są dostępne, aby upewnić się, że wycieraczki w Twoim Volkswagen Polo 4 są odblokowane i znów działają skutecznie.

Jak odblokować wycieraczki w moim Volkswagen Polo 4?

Jeśli chodzi o wycieraczki przedniej szyby lub wycieraczki tylnej szyby, rozwiązania będą takie same i nakreślimy je po kolei w tym elemencie, to od Ciebie zależy, czy dostosujesz je do elementu, który Cię dotyczy. Jeśli masz inne problemy z blokowaniem, takie jak zakleszczenie drzwiczek paliwa w Volkswagen Polo 4, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszym artykule na ten temat.

  • W takim przypadku będziesz musiał znaleźć silnik, następnie odłączyć kable zasilające tego (uważaj, że musi być ich kilka związanych z różnymi prędkościami zamiatania), a następnie zdejmij szczotki i drążek. Na koniec będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w Twoim Volkswagen Polo 4

    .

  • W tej sytuacji wymiana komoda będzie dość prosta, ale droga, element kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będziesz mógł zdemontować komando, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając i zdejmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Wycieraczka Volkswagen Polo 4 zablokowana z powodu awarii zasilania: W tej ostatniej sytuacji będziesz musiał znaleźć przyczynę awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić wadliwy element
Weiterlesen:
Jak sprawdzić poziom płynu hamulcowego w Volkswagen Polo 5 ?

.

Jeśli chcesz uzyskać więcej samouczków na temat Volkswagena Polo 4, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Polo 4.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector