Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Volkswagenie Polo 5

Dziś ponownie postaramy się pomóc Ci rozwiązać drobne problemy związane z Twoim samochodem. Niedawno odkryliśmy, jak odblokować wlew paliwa lub korek wlewu paliwa, dziś skoncentrujemy się na irytującym problemie, który może być niebezpieczny w złych warunkach pogodowych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Volkswagen Polo 5 . Aby temu zaradzić, najpierw spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki Twojego Volkswagena Polo 5 pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Volkswagena Polo 5 blokuje się?

Zaczniemy więc naszą treść od przyczyn zakleszczone wycieraczki Twojego Volkswagena Polo 5 . W pierwszej kolejności skoncentrujemy się na wycieraczkach przednich, a za drugim razem na wycieraczkach tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Volkswagena Polo 5 zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Przejdziemy jeden po drugim przez różne problemy, które mogą powodować blokowanie się wycieraczek Twojego Volkswagena Polo 5 :

  • Jedna z najbardziej podstawowych przyczyn zacinania się wycieraczek przednich w Twoim Volkswagenie Polo 5 jest związana z silnikiem, który je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i ostatecznie muszą zostać wymienione. Powinieneś dowiedz się przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej podstawowe, ale nadal może się zdarzyć, jest to, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, sprawdź do osi piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, odkryjesz, że przednie wycieraczki pracują wolniej, dość szybko zweryfikuj przyczynę problemów, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Volkswagen Polo 5 mogą nie działać z powodu uszkodzonego Comodo. Aby to sprawdzić, trzeba odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, winę za problem ponosi comodo.
  • Wreszcie ostatnia okazja, przednie wycieraczki Twojego Volkswagen Polo 5 są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał sprawdzić dwie części samochodowe, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Silnik Volkswagena Polo 6 grzechocze, gdy jest zimny

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Volkswagen Polo 5 zablokowała się?

Jeśli chodzi o zablokowana wycieraczka tylnej szyby Twojego Volkswagen Polo 5 , korzenie twoich problemów są mniej więcej takie same. Chociaż z tyłu Twojego samochodu jest tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją dedykowane części samochodowe, które mogą powodować problemy tylko na tylnej szybie Twojego Volkswagen Polo 5. Pamiętaj więc, aby przeprowadzić podobne kontrole, jak w poprzedniej części tej treści.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczki w moim Volkswagen Polo 5?

Na koniec, w tej drugiej części, zobaczymy, jakie rozwiązania są dostępne, aby zapewnić odblokowanie wycieraczek w Twoim Volkswagen Polo 5 i ich ponowne działanie.

Jak odblokować wycieraczki w moim Volkswagen Polo 5?

Jeśli chodzi o wycieraczki przedniej szyby lub wycieraczki tylnej szyby, rozwiązania będą podobne i będziemy je w tej części podświetlać po kolei, to od Ciebie zależy, czy dopasujesz je do części, która Cię dotyczy. Jeśli masz inne problemy z blokowaniem, takie jak klapka wlewu paliwa zablokowana w Volkswagen Polo 5, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszym artykule na ten temat.

  • W takim przypadku będziesz musiał zlokalizować silnik, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uwaga musi być ich kilka związanych z różnymi prędkościami zamiatania), a następnie wyjąć szczotki i drążek. W końcu będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w Twoim Volkswagen Polo 5

    .

  • W tej sytuacji wymiana komoda będzie dość prosta, ale droga, część kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będzie można zdemontować kommodo, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie odłączając ją i zdejmując to za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Wycieraczka Volkswagen Polo 5 zablokowana z powodu awarii zasilania: W tej ostatniej sytuacji będziesz musiał zlokalizować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić uszkodzoną część
Weiterlesen:
Klimatyzacja w moim Volkswagenie Polo nie jest już zimna

.

Jeśli chcesz więcej przewodników po Volkswagen Polo 5, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Polo 5.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector