Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Volkswagenie Polo 6

W tym artykule postaramy się ponownie pomóc w rozwiązaniu drobnych problemów związanych z pojazdem silnikowym. Niedawno widzieliśmy, jak odblokować drzwiczki wlewu paliwa lub korek wlewu paliwa, w tym artykule przyjrzymy się irytującemu problemowi, który może być niebezpieczny w złych warunkach klimatycznych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Volkswagen Polo 6 . Aby odpowiedzieć na to pytanie, po pierwsze spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki Twojego Volkswagena Polo 6 pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Volkswagena Polo 6 blokuje się?

Więc zaczniemy naszą stronę z treścią z przyczynami zakleszczone wycieraczki Twojego Volkswagena Polo 6 . Na początek przyjrzymy się wycieraczkom przednim, a za drugim razem wycieraczce tylnej.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Volkswagena Polo 6 zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Będziemy przechodzić przez jeden po drugim różne problemy, które mogą powodować blokowanie się wycieraczek Twojego Volkswagena Polo 6 :

  • Jedna z najczęstszych przyczyn zacinania się wycieraczek przednich w Twoim Volkswagenie Polo 6 jest związana z silnikiem, który je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i prędzej czy później trzeba je wymienić. Powinieneś zauważ przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej ogólne, ale nadal może się zdarzyć, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, sprawdź do osi piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki pracują wolniej, szybko zweryfikuj przyczynę problemów, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Volkswagen Polo 6 mogą nie działać z powodu wadliwego Comodo. Aby to sprawdzić, trzeba odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, to za problem odpowiada comodo.
  • Wreszcie ostatnia możliwość, przednie wycieraczki Twojego Volkswagen Polo 6 są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał zweryfikować dwie części, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Gdzie mogę znaleźć bezpiecznik klaksonu w Volkswagen Polo 6 ?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Volkswagen Polo 6 zablokowała się?

Jeśli chodzi o zablokowana wycieraczka tylnej szyby Twojego Volkswagen Polo 6 , początki twoich komplikacji są mniej więcej takie same. Mimo to z tyłu Twojego pojazdu silnikowego jest tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją specjalne części, które mogą powodować problemy tylko na tylnej szybie Twojego Volkswagen Polo 6. Dlatego upewnij się, że prowadzisz takie same dochodzenia, jak w poprzednim składniku tej strony z treścią.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczki w moim Volkswagen Polo 6?

Na koniec, aby wykonać tę drugą część, zobaczymy, jakie rozwiązania są dostępne, aby upewnić się, że wycieraczki w Twoim Volkswagen Polo 6 są odblokowane i że znów działają skutecznie.

Jak odblokować wycieraczki w moim Volkswagen Polo 6?

Niezależnie od tego, czy chodzi o wycieraczki przedniej szyby, czy wycieraczkę tylnej szyby, rozwiązania będą takie same i wyszczególnimy je jeden po drugim w tym komponencie, od Ciebie zależy, czy dostosujesz je do komponentu, który Cię dotyczy. Jeśli masz inne problemy z blokowaniem, takie jak zakleszczenie drzwiczek paliwa w Volkswagen Polo 6, nie wahaj się zapoznać z naszym artykułem na temat tego problemu.

  • W takim przypadku będziesz musiał zidentyfikować silnik, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uważaj, musi być część z nich związana z różnymi prędkościami zamiatania), następnie wyjmij szczotki i drążek. Na koniec będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w Twoim Volkswagen Polo 6

    .

  • W tej sytuacji wymiana komoda będzie dość prosta, ale droga, element kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będzie można zdemontować kommodo, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie odłączając ją i zdejmując to za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Zablokowana wycieraczka Volkswagen Polo 6 spowodowana awarią zasilania: W tej ostatniej sytuacji będziesz musiał zidentyfikować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić wadliwy element
Weiterlesen:
Wycieraczka zablokowana w Volkswagenie Polo 4

.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagen Polo 6, spójrz na kategorię Volkswagen Polo 6.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector