Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Volkswagenie Polo 8

W tym artykule postaramy się ponownie pomóc Ci rozwiązać drobne problemy związane z Twoim samochodem. Niedawno widzieliśmy, jak odblokować drzwiczki wlewu paliwa lub korek wlewu paliwa, w tym artykule skupimy się na irytującym problemie, który może być niebezpieczny w złych warunkach klimatycznych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Volkswagen Polo 8 . Aby temu zaradzić, najpierw spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki Twojego Volkswagena Polo 8 pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Volkswagena Polo 8 blokuje się?

Zaczniemy więc naszą treść od wyjaśnień zakleszczone wycieraczki Twojego Volkswagena Polo 8 . W pierwszej kolejności skupimy się na wycieraczkach przednich, a za drugim razem na wycieraczkach tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Volkswagena Polo 8 zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Będziemy poruszać się po jednym na raz różne problemy, które mogą powodować blokowanie się wycieraczek Twojego Volkswagena Polo 8 :

  • Jeden z najbardziej podstawowych powodów zacinania się wycieraczek przednich w Twoim Volkswagenie Polo 8 jest związany z silnikiem, który je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i ostatecznie muszą zostać wymienione. Powinieneś dowiedz się przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej podstawowe, ale nadal może się zdarzyć, jest to, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane w wyniku przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, spójrz na oś piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, odkryjesz, że przednie wycieraczki działają wolniej, sprawdź dość szybko przyczynę problemów, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Polo 8 mogą nie działać z powodu wadliwego działania Comodo. Aby to przetestować, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, winę za problem ponosi comodo.
  • Wreszcie ostatnia okazja, przednie wycieraczki Twojego Volkswagen Polo 8 są zablokowane w wyniku awarii zasilania, więc będziesz musiał zweryfikować dwie części, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Jak zmienić lusterko boczne w moim Volkswagen Polo 4?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Volkswagen Polo 8 zablokowała się?

Jeśli chodzi o zablokowana wycieraczka tylnej szyby Twojego Volkswagen Polo 8 , początki twoich komplikacji są mniej więcej takie same. Mimo to z tyłu Twojego samochodu jest tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją dedykowane części, które mogą powodować problemy tylko na tylnej szybie Twojego Volkswagen Polo 8. Dlatego upewnij się, że wykonałeś podobne kontrole, jak w poprzednim komponencie tej zawartości.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczki w moim Volkswagen Polo 8?

Na koniec, w celu wykonania tej drugiej części, zobaczymy, jakie rozwiązania są dostępne, aby upewnić się, że wycieraczki w Twoim Volkswagen Polo 8 są odblokowane i znów działają skutecznie.

Jak odblokować wycieraczki w moim Volkswagen Polo 8?

Jeśli chodzi o wycieraczki przedniej szyby lub wycieraczkę tylnej szyby, rozwiązania będą podobne i będziemy je szczegółowo opisywać w tym komponencie, od Ciebie zależy, czy dostosujesz je do komponentu, który Cię dotyczy. Jeśli masz inne problemy z blokowaniem, takie jak zakleszczenie drzwiczek paliwa w Volkswagen Polo 8, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszym artykule na temat tego problemu.

  • W takim przypadku będziesz musiał zidentyfikować silnik, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uwaga musi być część z nich związana z różnymi prędkościami zamiatania), następnie zdjąć szczotki i drążek. W końcu będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w Twoim Volkswagen Polo 8

    .

  • W takiej sytuacji wymiana komoda będzie dość łatwa, ale kosztowna, element kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będziesz mógł zdemontować kommodo, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając a wyjmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Zablokowana wycieraczka Volkswagen Polo 8 spowodowana awarią zasilania: W tej ostatniej sytuacji będziesz musiał zidentyfikować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić wadliwy element
Weiterlesen:
Zakleszczony bagażnik w Volkswagenie Polo 5, co mogę zrobić ?

.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volkswagena Polo 8, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Polo 8.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector