Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Volkswagenie Touranie 3

Dziś ponownie postaramy się pomóc Ci w rozwiązaniu drobnych komplikacji związanych z Twoim pojazdem silnikowym. Niedawno odkryliśmy, jak odblokować wlew paliwa lub korek wlewu paliwa, dziś skoncentrujemy się na irytującym problemie, który może być niebezpieczny w złych warunkach klimatycznych, będąc ofiarą wycieraczka zablokowana w Volkswagenie Touranie 3 . Aby temu zaradzić, najpierw spróbujemy dowiedzieć się, dlaczego wycieraczki Twojego Volkswagena Tourana 3 pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Volkswagena Tourana 3 blokuje się?

Zaczniemy więc naszą treść od wyjaśnień zakleszczone wycieraczki Twojego Volkswagena Tourana 3 . W pierwszej kolejności skoncentrujemy się na wycieraczkach przednich, a za drugim razem na wycieraczkach tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Volkswagena Tourana 3 zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Będziemy przechodzić przez jeden na raz różne komplikacje, które mogą spowodować zablokowanie wycieraczek przednich Twojego Volkswagena Tourana 3 :

  • Jedna z najczęstszych przyczyn zacinania się wycieraczek przednich w Twoim Volkswagenie Touranie 3 jest związana z silnikiem, który je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i ostatecznie muszą zostać wymienione. Powinieneś zauważ przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej ogólne, ale nadal może się zdarzyć, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, sprawdź aż do osi piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki działają wolniej, szybko zweryfikuj przyczynę problemów, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Tourana 3 mogą nie działać z powodu wadliwego Comodo. Aby to ocenić, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, za problem odpowiada comodo.
  • Wreszcie, ostatnia okazja, przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Tourana 3 są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał zweryfikować dwie części, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Gdzie wlać płyn chłodzący do Volkswagena Tourana ?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Volkswagenie Touranie 3 zablokowała się?

Jeśli chodzi o zablokowana wycieraczka tylnej szyby Twojego Volkswagena Tourana 3 , korzenie twoich komplikacji są mniej więcej takie same. Chociaż z tyłu pojazdu silnikowego znajduje się tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją specjalne części, które mogą powodować komplikacje tylko na tylnej szybie Twojego Volkswagena Tourana 3. Dlatego upewnij się, że przeprowadzasz podobne dochodzenia, jak wykryto w poprzednim składniku tej zawartości.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczki w moim Volkswagenie Touranie 3?

Na koniec, aby wykonać tę drugą część, zobaczymy, jakie rozwiązania są dostępne, aby upewnić się, że wycieraczki w Twoim Volkswagenie Touranie 3 są odblokowane i że znów działają skutecznie.

Jak odblokować wycieraczki mojego Volkswagena Tourana 3?

Niezależnie od tego, czy chodzi o wycieraczki przedniej szyby, czy wycieraczkę tylnej szyby, rozwiązania będą podobne i będziemy je podświetlać po kolei w tym komponencie, od Ciebie zależy, czy dostosujesz je do komponentu, który Cię dotyczy. Jeśli masz inne komplikacje blokujące, takie jak drzwi paliwa zablokowane w Volkswagen Touran 3, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym artykułem na temat tego problemu.

  • W takim przypadku będziesz musiał zidentyfikować silnik, następnie odłączyć kable zasilające tego (uważaj, że muszą być niektóre z nich związane z różnymi prędkościami zamiatania), a następnie zdejmij szczotki i drążek. Na koniec będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na cichych blokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w Twoim Volkswagen Touran 3

    .

  • W tym scenariuszu wymiana komoda będzie dość prosta, ale droga, element kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będzie można zdemontować komando, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie odłączając ją i zdejmując to za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Wycieraczka Volkswagen Touran 3 zablokowana z powodu awarii zasilania: W tym ostatnim scenariuszu będziesz musiał zidentyfikować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić wadliwy element
Weiterlesen:
Kiedy wymienić pasek rozrządu w Volkswagen Touran 2 ?

.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagena Tourana 3, spójrz na kategorię Volkswagen Touran 3.

Ссылка на основную публикацию